Klima Teknik Servisi – 0535 861 48 20

Klima Teknik Servisi

Klima Servisleri olarak müşteri memnuniyetine önem vererek gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimiz klima servis alanında oldukça kaliteli işler başarmamıza neden olmaktadır. Klimalarınızın bakım ve onarım gibi önemli işleri görev edinmiş bir firma olarak memnuniyetiniz için elimizden geleni yapıyor ve verimli çalışan klimalarınızla her mevsim sağlıklı bir kullanım keyfi sunuyoruz. Bu konuda belirli aralıklarla verdiğimiz bakım ve klima temizleme hizmetlerinde profesyonel kalitede hizmet veren personel kadromuz güvenilir bir hizmet anlayışı ile hizmet vermektedir. Klima Servisi olarak kaliteden ödün vermeden yılların kazandırdığı tecrübelerden faydalanarak hizmet sağlama anlayışımız hizmet çeşitliliğimiz artarken hizmet ağımızın da genişlemesine neden olmaktadır. Pek çok müşterimiz beyazesyakombiservis.com olarak verdiğimiz hizmetlerden memnun kalarak çevresindekilere tavsiye etmektedir. Bizler için önemli bir gelişme olarak müşterilerimizi memnun etmek ve fayda sağlamak en önemli amaçlarımız arasında yer almaktadır.

klima-servisi

Sizde kullandığınız klima ile ilgili yaşadığınız sıkıntılarda ’deki yerimizi ziyaret edebilirsiniz. beyazesyakombiservis.com olarak güler yüzlü bir yaklaşımla karşıladığımız müşterilerimize memnun kalacakları kalitede bir klima bakım ve onarım hizmeti sunmaktayız. Bu konuda önemli olan kendi çıkarlarımızdan önce değerli müşterilerimizin çıkarlarını gözetmektir. Müşterilerimiz için her geçen gün daha kaliteli hizmet verme devam ederken sektörde gelişen yenilikleri takip etmeyi ve uygulamayı ihmal etmiyoruz. Güvenilir bir Klima Servisi olarak sizlerin güvenini kazanmak oldukça büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle alanında uzman olan personel kadromuz aracılığı ile klimalarınız konusunda alabileceğiniz en kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Hızlı ve etkili bir çalışma performansı ile profesyonel düzeyde bir klima servis hizmeti sizleri beklemektedir. Eğer sizlerde hizmetlerimiz alanına giriyorsanız hizmetlerimizden mutlaka yararlanmanız yararınıza olacaktır. Bu konuda hizmetlerimizin kalitesine güveniyor ve birinci sınıf işçilik kalitesinde bir klima servis hizmeti sunuyoruz.

Hizmetlerimize ulaşmak ve kullandığınız klima hakkında aklınıza takılanlar için telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Her daim müşterilerimizin yanında yer alırken kaliteden ödün vermeden hizmet vermek bizlerin en önemli amaçlarından biridir. Amaçlarımıza emin adımlarla ilerlerken memnuniyetinizi göz ardı etmeden her zaman en üst seviyede tutarak hizmet veriyoruz.

Klima Bakım

Klimalarınızın gün boyunca havada uçuşan toz parçalarına maruz kalması hava perdelerinin toz toplamasına ve belli bir süre sonra bu tozların sorun çıkarmasına neden olabilmektedir. Bu yüzden klimalarınızı temizletmeniz sağlığınız açısından da klimalarınızın doğru ve tam verimlilikte çalışması bakımından da çok önemlidir. Ayrıca bakımlarını gerçekleştirmemeniz klimalarınızın onarması güç arızalar yapmasına neden olabileceğinden ileride çok yüksek tamir paraları ödemenize neden olabilmektedir.

Klima Arızası

Hangi marka olursa olsun klimaların yılda en az iki kez teknik bakımlarının yaptırılması gerekmektedir. Pek çok kişi bu bakımları atlıyor olsa da klimalarınızın ihtiyaç duyduğunuzda sorunsuz bir şekilde çalışabilmesi bakımından bakımlarının düzenli olarak yaptırılması gerekmektedir. Bu bakım sırasında arızalı parçaların değiştirilmesi, hava perdesinin temizlenmesi gibi işlemlerin yapılması işlemlerin gerçekleştirilmesi sayesinde klimalarınız sorunsuz bir şekilde çalışacak ve sağlığınızı tehdit etmeyecektir.

Klima Sorunları

Birçok kişi kullanımda yaptığı hatalar sebebi ile klimalarından diledikleri verimi alamayabilmektedir. Kullanımda yapılan hataların yanı sıra klimalarının düzenli olarak bakımlarını yaptırmayan kişilerin de klimaları ile ilgili ısıtma ve soğutma sorunları, su akıtma sorunları ya da koku sorunları oluşabilmektedir.