Blog

Arnavutköy Beyaz Eşya Beko Servisi

Ülkemizde evlerde kullanılan beyaz eşya ürünlerinin birçoğu Beko markadır. Ülkemizde üretimi yapılan ve yerli bir marka olan bu ürünler tüketiciler tarafından güvenle kullanılabilmektedir. Arnavutköy beyaz eşya Beko servisi olarak bizlerde tüm ürün çeşitleri için bakım ve onarım hizmetleri veriyoruz. Güvenli hizmet alabilmek için bizlere internet sitemiz üzerinden ve iletişim bilgilerimizden rahatlıkla ulaşabilir, servis çağrısı bırakabilirsiniz. Beko marka, buzdolabı, çamaşır makinası, fırın, bulaşık makinası gibi tüm ürünleriniz için en iyi hizmetleri vermeye çalışıyoruz.

Servis Hizmetlerimiz

Arnavutköy beko servisi olarak önceliğimiz, tüm Arnavutköy bölgesidir. Bu bölgede ikamet eden müşterilerimize hızlı servis hizmeti verebilmek için mobil ekiplerimiz sürekli hazır durumdadır. Ekiplerimiz ile vermiş olduğumuz servis hizmetleri arasında, tüm cihazların yıllık bakımları, arıza onarımları, temizlik ve montaj gibi işlemleri bulunmaktadır. Servis hizmetlerini yerinde veriyoruz ve evinize gelerek tüm ürünleri yerinde tamir ederek, çalışır vaziyette sizlere teslim ediyoruz.

Servis Çağrısı

Arnavutköy beyaz eşya Beko servisi hizmetlerini daha hızlı ve güvenli verebilmek için müşterilerimize internet sitemiz üzerinden bilgilendirmeler yapıyoruz. Beyaz eşya ürünlerinde görülebilecek arızalar, bu arızaların tamiri için ekiplerimizin yaptığı işlemler gibi birçok bilgiye internet sitemiz üzerinden ulaşabiliyorsunuz. Servis çağrısı oluşturabilmek için bizlere telefon numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz, iletişim bilgilerinizi, adresini ve cihazınızın arıza bilgilerini alarak servis çağrısı oluşturacaktır. Oluşturulan çağrılar anında ekiplerimize aktarılır, belirtilen sorunla ilgili yedek parça ve diğer aparatlar alınarak ekiplerin adresinize doğru yola çıkması sağlanır. Tüm servis çağrılarına mümkün olduğu kadar kısa süre içerisinde cevap vermeye çalışıyoruz.

Garantili Servis Hizmetleri

Beko ürünleri için vermiş olduğumuz tüm servis hizmetlerini garantili olarak veriyoruz. Bakımı yapılan beyaz eşya üründe kullanılan yedek parça durumuna göre garanti süresi verilmektedir. Belirtilen süre içerisinde aynı arıza meydana gelirse tekrar tamir işlemlerini ücretsiz servis hizmetlerimiz ile yerine getiriyoruz. Arnavutköy beyaz eşya bakım servisi olarak tüm hizmetlerimizde güven ve garantiye önem veriyoruz. Müşteri memnuniyeti, güler yüzlü hizmet, doğru müdahale, kısa sürede işlemlerin tamamlanması gibi tüm kriterler önceliğimizdir.

Yorum Yapınız