Blog

Bayrampaşa Çamaşır Makinası Buzdolabı Tamir Servisi

Çamaşır makinası ve buzdolabı gibi beyaz eşyalarınızı tamir ettirecek güvenilir bir firmamı arıyorsunuz? Bayrampaşa çamaşır makinası buzdolabı tamir servisi olarak sizlere yardım etmek için hazırız.

Buzdolabı Tamiri ve Bakımı

Evlerinizde ve iş yerlerinde bulunan buzdolaplarınızı herhangi bir sebepten ötürü arıza yapabilir. Kendi imkanlarınızla elektronik olan bu eşyaların tamirini yapmanız zordur ve yanlış bir işlem sayesinde makinanızı kendiniz de bozabilirsiniz. Bunun için işinin ehli olan teknik bir firma ile çalışmanız daha doğru olacaktır. Bizler firma olarak uzun yıllardır buzdolabı tamir işini yapıyoruz. Üstelik ekibimiz deneyimli ve belgeli olan çalışanlardan oluştuğu için sorunlara karşılık kesin çözüm üretiyoruz. Tamirini yaptığımız ürünlerde parça tedariki gerekiyorsa taktığımız parçalar orijinal olan parçalar oluyor.

Tamir sonrası buzdolabınız aynı yeni alınmışcasına ekiplerimiz tarafından sizlere teslim ediliyor. Bizlere başvurduğunuz zaman gerekirse evinizde gerekirse de kendi merkezimizde ürünlerinizin tamirini gerçekleştiriyoruz. Tamir gerektiren buzdolabınız garanti süresini henüz bitirmemişse yaptığımız tamir işlemini garanti kapsamına alarak ücret talep etmiyoruz. Garanti kapsamında yer alan ürünlerin tamir hizmet fiyatları ise ürünlere ve söz konusu arızanın büyüklüğüne göre değişim gösterebiliyor. Firma olarak müşterilerimiz bize ulaştıkları anda aynı gün içinde kendilerine hizmet vermek için gayret ediyoruz. Müşterimiz hizmetimizden memnun kaldıkların da ayrıca bize geri dönüş yaparak bildiriyorlar.

Çamaşır Makinası Tamiri ve Bakımı

Firmamız çamaşır makinalarınızın her türlü arızalarına çözüm bulmak için çalışıyor. Su kaçıran, su almayan veya köpük saçan çamaşır makinalarınız olduğunda bizlere başvurabiliyorsunuz. Bizlerde gün içinde sizlere hizmet vermek için çalışıyoruz. Arıza yapan makinanın bulunduğu mekana ulaştığımızda ilk işimiz arızanın kaynağını bulmak oluyor. Daha sonrasında da tamir aşamasını planlıyoruz. Parça değiştirmek gerekiyorsa orijinal parçalarla parça değişimi yapıyoruz. Tamir işleminden sonra makinanın sorunsuz çalışıp çalışmadığını test ettikten sonra makinayı sahiplerine teslim ediyoruz. Garanti kapsamında olan çamaşır makinaları için ek ücret talep etmiyoruz.

Tamir Yapılan Ürün Modelleri

Firma olarak her türlü marka ve modelde çamaşır makinası ve buzdolabının tamirini en iyi şekilde yapmak için çalışıyoruz.

Yorum Yapınız