Blog

Gaziosmanpaşa Beyaz Eşya Tamir Bakım Servisi

Beyaz eşyalar zamanla yıpranarak eskisi gibi çalışmamaya başlarlar. Yaşanılan bu durum ev halkının günlük hayat akışını etkileyeceği gibi evin elektrik ve su tesisatına da ciddi zararlar verir. Kurulduğumuz günden bu yana akılcı çözüm önerileri ve tamir bakım servisimizle birlikte, beyaz eşyalarının çalışmasında sıkıntı yaşayan insanlara yardım ve destek vermekteyiz. Genel anlamda tüm beyaz eşyalara hakim olan işletmemizi arayarak, sorunlu ve çalışmayan beyaz eşyanız hakkında bilgi danışarak, randevu alabilirsiniz.

Yerinde Tespit ve Yedek Parça

Randevudan sonra evlerinize gelerek işlemlere başlayan teknik servisimiz, buzdolabınız, çamaşır makineniz ya da süpürgenizin durumunu detaylıca incelerler. İnceleme sonucunda gerekli bilgileri size aktarıp, tamirinin istendiğinde karar kılındıktan sonra yedek parça teminatına girişilir. Yedek parçanın bulunması aynı gün ya da bir hafta içinde gerçekleşebilir. Eski bir modeldeki ürününüzün yedek parçasını bulmak uzun sürerken, yeni ürünlerde kısa sürede yedek parça temini sağlanabilmektedir. Bu aşama da geçildikten sonra evinizdeki ürünü bu sefer tamir etmek için gelen teknik destek ekiplerimiz, en iyi ve en kısa sürede sizlere ürünlerinizi teslim etmek için uğraşır.

Tamir ve Bakım

Tamir ettirmek istediğiniz ürününüzdeki sıkıntıları size anlatan işletme teknikerlerimiz, işlerine koyulurlar. Parçanın değişmesi ve bütün geri kalan parçaların yerleştirilmesinden sonra, beyaz eşyanızın durumu tekrar kontrol edilir ve çalıştırılır. Düzgün çalıştığından emin olunarak sizlere teslim edilir. Daha sonraki süreçte, satın aldığınız yedek parçanın garanti süresi bitmeden bizlerden bakım ve destek tekrardan ücretsiz bir şekilde talep edebilirsiniz. Müşterilerimizin memnun olması için her geçen gün farklı yol haritaları izlemekteyiz.

Markalarla Çalışma

Dünya çapında ünlü markaların ürünlerini kolaylıkla tamir edebilen işletmemiz, müşterilerimizin mağdur olmaması için uğraşmaktadır. Üretilen bu beyaz eşya sektöründeki ürünlerin, en sık karşılaşılan sorunlarından en nadir görülen sorunlarına kadar bilgisi bulunan ekibimiz, müşterilerimizin beyaz eşyalarını ilk aldıkları günkü kadar sağlam ve verimli kullanması için özel tekniklerle tamir etmektedir. Bozulan ürünlerinizin tamire değil de bakıma ihtiyacı varsa bizlerle iletişime geçerek, bakım isteği yapabilirsiniz.

Yorum Yapınız