Blog

Sultangazi Beyaz Eşya Profilo Servisi

1976 yılından bu yana beyaz eşya üretimi yapan Profilo markası Alman menşeilidir. Türkiye’de uzun yıllardan beri kullanılan Profilo markası köklü bir beyaz eşya üreticisidir. Profilo markası çamaşır makinesinden bulaşık makinesine, buzdolabından elektrikli süpürgeye kadar pek çok beyaz eşyanın üretimini yapıyor. Firmanın ürünlerinin uzun ömürlü olması ve kaliteli kullanım içim periyodik bakımlarının yapılması önemlidir. Bunun yanında kullanıma bağlı olarak zaman zaman meydana gelen arızalar içinde güvenilir Profilo servislerinden hizmet almak gerekir. Bu noktadaSultangazibeyaz eşya Profilo servisi olarak tüm Profilo ürünlerinin bakım ve onarım işlemlerini tecrübeli ustalarımızla yapıyoruz.

Beyaz Eşya Bakım İşlemleri

Beyaz eşyaların uzun süre kullanılması için arızalanmadan düzenli olarak bakımları yapılmalıdır. Böylece ürünler konforlu bir kullanım sağlar. Firmamız Profilo markasına ait buz dolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi cihazların her türlü dönemsel bakımlarını özenle yapar. Yapılan her işlem kayıt altına alınır ve müşteriye bu konuda bilgi verilir. Firmamızdan hizmet almak için bizleri arayabilir ve cihazlarınızı getirebilirsiniz.

Beyaz Eşya Tamir Hizmeti

Beyaz eşyalar kullanıma bağlı olarak zaman zaman arıza açabilir. Bu durumda acil tamirat hizmeti almak gerekir. Firmamız sizlere bir telefon kadar uzakta olup 7/ 24 tamirat hizmeti veriyor. Firmamızda arızalanan parçaların öncelikle onarılması işlemi uygulanıyor. Eğer onarım ile sorun çözülemezse bu durumda arızalanan parça birebir orjinali ile değiştiriliyor. Tamamen müşteri odaklı çalışan firmamızda gereksiz parça değişimi kesinlikle yapılmaz. Onarılan ya da değiştirilen parçalar için firma bir yıl garanti verir. Firmamızın çağrı destek hattı ile irtibata geçmeniz halinde hızlıca evinize ekip gelir.

Beyaz Eşya Bakım ve Onarım Fiyatları

Beyaz eşyaların bakım ve onarım işlemlerinde yapılacak işleme göre fiyatlar değişir. Bunun için en doğru bilgiye yine firmamızdan ulaşabilirsiniz. Ancak garanti kapsamındaki cihazların bakım ve tamirat işleri için firmamız her hangi bir ücret talebinde bulunmaz. Öte yandan garantisi bitmiş cihazların tamiratı için verilecek fiyat tamir edilecek cihaza ve parçaya göre belirlenir. Firmamızdaki çalışan tüm personeller beyaz eşya tamiratı alanında tecrübeye sahiptir.

Yorum Yapınız