Blog

Arnavutköy Beyaz Eşya Arçelik Servisi

Arçelik uzun yıllardır beyaz eşya alanında hizmet veren bir markadır. Sayısız ürün yelpazesinden dolayı da geniş bir servis ağı ile hizmet vermek zorunda kalır. Ürün sayısının fazla olması servis sayısının da fazla olmasına ve memnuniyetin azalmamasına neden olur. Arnavutköy ilçesinde yaşayan ve servis ihtiyacı olanlar için ise firmamız yetkili şekilde hizmet vermektedir. Arnavutköy beyaz eşya Arçelik servisi olarak tüm işlemleri yapabiliyoruz. Bakım, onarım, kontrol veya parça değişimi de dahil olmak üzere sayısız işlem için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Firmamız teknik donanım açısından yeterli ve son derece kalitelidir.

Arçelik Ürünlerinizin Tamiri

Firmamız hangi Arçelik ürünü olduğu fark etmeksizin beyaz eşya servisi olarak hizmet verir. Hizmet almak için iletişim kaynaklarımız aracılığı ile hemen iletişime geçmeniz önerilir. Arçelik ürünlerinizin şikayetini bildirmeli ve firmamızın geri dönüşünü beklemelisiniz. Oldukça kısa sürelerde en yakındaki birimimiz yönlendirilir. Firmamız tüm işlemleri garanti olması veya olmaması halinde yerine getirir. Profesyonel bir şekilde işlemleri tamamlıyoruz.

Parça Değişimi Konusunda

Arçelik marka beyaz eşyalarınızın işlemleri için garanti kapsamında olup olmaması oldukça önemlidir. Garantinin geçerli olması durumunda herhangi bir bedel ödemeden işlemleri tamamlıyoruz. Garantinizin kapsamadığı veya garanti sürenizin geçerli olmadığı durumlarda ise gerekli işlemler ve maliyet konusunda çalışanlarımız tarafından detaylı bilgi alıyorsunuz. Parça değişimi konusunda da en uygun rakamların verilmesine dikkat ediyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetine önem vermemizden dolayı parçaların ve servis bedellerinin kar oranlarını olabilecek en alt düzeyde tutmak için çabalıyoruz. İletişime geçmeli ve hizmetlerimizden yararlanmalısınız.

İletişim Yollarımız

Kurumsal olsun veya olmasın beyaz eşya konusunda zamanın son derece önemli olduğu bir gerçektir. Bundan dolayı online form doldurduktan sonra size çalışanlarımız tarafından hemen geri dönüş sağlanır. Telefon yoluyla da iletişim kurmayı deneyebilirsiniz. Aynı gün işlem yetişmemesi halinde ise size de uygun olan bir zamanda randevu oluşturma yoluna gidilir. Bu sayede firmamız ile çalışmanın son derece profesyonel ve kesin çözüm odaklı olduğunu anlama şansı da elde edebilirsiniz. Güven ve müşteri memnuniyetine firmamızda sıklıkla denk gelirsiniz.

Yorum Yapınız