Blog

Arnavutköy Beyaz Eşya Ariston Servisi

Arnavutköy özel beyaz eşya tamir servisi olarak hizmetlerimizi tüm müşterilerimize ulaştırıyoruz. Ariston marka tüm beyaz eşya ürünlerinin bakımları, onarımları tarafımızdan yapılmaktadır. Arnavutköy beyaz eşya Ariston servisi olarak neler yaptığımız, internet sitemizden ayrıntılı olarak görebilirsiniz. Bakımını yaptığımız ürünler arasında, buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası, fırın, kombi, klima gibi ürünler bulunmaktadır. Bu ürünlerin yıllık bakımları, her türlü arıza tespit ve arıza onarımı, kalorifer petek temizliği, kombi kart tamiri gibi işlemlerini yapıyoruz.

Hizmet Ağımız

İnternet sitemiz üzerindeki iletişim bilgilerimizden bizlere hemen ulaşabilir ve her türlü bakım hizmetini talep edebilirsiniz. Yeni internet sitemiz üzerinden firmamızın yerini haritada gösteriyor ve daha rahat bulmanızı sağlıyoruz. Ariston marka beyaz eşyalar için verdiğimiz hizmet ağımızda tüm Arnavutköy bölgesi bulunmaktadır. Arnavutköy bölgesi dışındaki müşterilerimiz talep ettiklerinde onlarında tüm ürünlerinin bakım ve tamir işlemlerini en kısa süre içerisinde yerine getirmeye çalışıyoruz.

Servis Talebi

Arnavutköy beyaz eşya Ariston servisi hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere ulaştığınızda, müşteri temsilcimizin sizlere sorular sorarak cihazınızın arızası hakkında ön bilgi almaya çalışacaktır. Öncelikle cihazlarınızın elektrik fişinin takılı olduğuna dikkat etmeli ve cihaz çalışırken gözlemlediğiniz arızayı ya da dijital göstergesi varsa arıza kodunu bildirmelisiniz. Bu işlemler, gelecek olan servislerimizin donanımlı gelmesine ve tamir işlemlerinin kısa sürede tamamlanmasına neden olacaktır. Servislerimiz, talep gelen adrese hareket ederken, bildirilen arıza durumuna göre yanlarına yedek parça ve uygun ekipmanları almaktadır. Bu hem servisimize hem de sizlere verilecek olan hizmetin daha hızlı gerçekleştirilmesine neden olacaktır.

Hızlı Garantili ve Güvenilir Servis Hizmetleri

Ariston marka, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın gibi tüm ankastre ürünlerinde vermiş olduğumuz servis hizmetlerini garantili olarak veriyoruz. Bakımını yaptığımız cihazlarda değiştirilen her parça servisimiz tarafından 1 yıl garantilidir. Güvenilir hizmetler sunabilmek için yeterli sayıda servis ekipleri ve deneyimli elemanlar bulunduruyoruz. Müşterilerimizden gelen her bakım çağrısına hemen cevap veriyor ve hizmetin aynı gün içerisinde hızlı bir şekilde yerine getirilmesini sağlıyoruz. Güvenilir bir şekilde sunduğumuz servis hizmetlerimizde uygun fiyat seçeneklerini kullanarak müşterilerimizin memnuniyetini kazanıyoruz.

Yorum Yapınız