Blog

Arnavutköy Beyaz Eşya Bosch Servisi

Bosch marka beyaz eşya ürünleri, Alman teknolojisi ile üretilmiş ve ülkemizde kaliteli ürünler olarak kabul edilmektedir. Kalitesine güvenildiği için Boschmarka birçok beyaz eşya ürününü kullanan tüketici sayısı oldukça fazladır. Bizler, Artavutköy beyaz eşya Bosch servisi olarak tüketicilerin kullandıkları cihazların bakım ve arıza tamir işlemlerini yerine getiriyoruz. Kullanılan bazı elektronik, beyaz eşya ürünleri arıza yapmasalar bile yıllık bakımlarının yapılması, cihazın verimli çalışması açısından çok önemlidir. Tüm Boschmarka ürünlerin servis hizmetlerini veriyoruz.

Doğru Servisin Seçilmesi

Kullanmış olduğunuz beyaz eşyaların bakım ve servis işlemleri için güvenilir ve doğru firma seçimi yapmalısınız. Bizler, tüm hizmetlerimizi, müşteri ağımızı, ekiplerimizin durumu ve firma servis kapasitemizi internet sitemizde şeffaf bir şekilde paylaşarak, müşterilerimize güvenli hizmet verdiğimizi gösteriyoruz. Bizleri tercih ederek, ürünlerinizin her türlü bakımı için doğru ve güvenilir servisi seçmiş olursunuz. Deneyimli, eğitimli ve güler yüzle personellerden oluşan servis ekiplerimiz, sizlere en güvenli hizmeti en hızlı şekilde vereceklerdir.

Biz Arayın

Arnavutköy beyaz eşya Bosch servisi iletişim bilgilerimizi internet sitemizde bulabilirsiniz. İletişim bilgilerimizden bizleri arayarak, günün her saatinde servis çağrısı oluşturabilirsiniz. Bizleri aradığınızda, sizlere hangi ürününüzün arıza yaptığınız, ürün modelini, ne tür bir arıza gözlemlendiği gibi birkaç soru soracağız. Amacımız, ekiplerimizin size gelirken yanlarında doğru ürünleri getirmelerini ve verilecek hizmetin hızlı verilmesini sağlamaktır. Bosch marka buzdolabı, çamaşır makinası gibi tüm ürünlerin her bir modeli için bazı parçalar farklı olabilmektedir. Firmamız, Bosch marka ürünler için yeterli oranda yedek parça stoku bulundurmakta ve müşterilerimizin yedek parça için beklemesini istememektedir.

Güler Yüzlü Hizmet

Firmamız, hizmet kalitesinin sürekli yükselmesi için oluşturmuş olduğu ekiplerde, güler yüzlü, seviyeli, tecrübeli elemanlara yer vermektedir. Arnavutköy beyaz eşya Bosch servisi olarak tüm hizmetlerin kaliteli verilmesine büyük özen gösteriyoruz. Müşterilerimizin aldığı tüm servis hizmetlerini kendilerine garantili olarak veriyor, ürünlerinde parça değişimi yaptığımızda her parça için ayrı garanti vermekteyiz. Garanti süresi içesinde aynı arızanın meydana gelmesi durumunda, tekrar verilecek olan servis hizmetlerini kendilerine ücretsiz olarak veriyoruz.

Yorum Yapınız