Blog

Arnavutköy Beyaz Eşya Samsung Servisi

Arnavutköy ilçesi en yoğun şekilde beyaz eşya kullanımı olan yerlerden bir tanesidir. Çünkü oldukça kalabalıktır. Samsung marka beyaz eşyalar da geniş kullanım alanından dolayı oldukça fazla servis talebi oluşmasına neden olur. Arnavutköy beyaz eşya Samsung servisi olarak firmamız uzun yıllardır başarılı bir şekilde servis hizmeti vermektedir. Servis hizmetimizden yararlanmak için yapılması gereken sadece talep formu oluşturmaktır. Oluşturulan taleplere en kısa süre içinde geri dönüş sağlıyoruz. Kurumsal çalışma ilkelerimiz olmasından dolayı müşteri memnuniyeti önceliğimizdir. Teknik ve tecrübe alanında gerekli donanıma sahip olan firmamız çalışanları size oldukça profesyonel bir şekilde yardımcı olacaktır.

Hangi Hizmetleri Veriyoruz?

Firmamıza başvuran ve Samsung marka beyaz eşyası olan her müşterimize aynı kalitede hizmet sunuyoruz. Beyaz eşyanızın bakım, onarım, kontrol ve parça değişimi de dahil olmak üzere birçok işlemi firmamız tarafından yerine getirilir. Firmamız sadece oluşturulan bilgi formunu baz alarak hemen kontrol işlemlerine geçer. Kontrol ettikten sonra da gereken işlemler hakkında size bilgi verir. Tüm işlemlerin yapılması ve bakımların tamamlanması için gerekli olan eleman yeterliliğimiz de bulunur.

Garantiniz Bittiğinde Ne Olur?

Garanti kapsamında olan Samsung marka bir beyaz eşya markasının tamir ve bakım işlemleri servisimiz tarafından ücretsiz şekilde yapılır. Yapılacak olan işlemin garanti kapsamında olması, garanti süresinin bitmemiş olması ve kullanıcı hatasından kaynaklanmaması gerekir. Bu durumların dışında meydana gelen bir durum olması halinde ise firmamız işlemler için en uygun fiyatı çıkarır. Diğer firmalar ile hem kalite hem de fiyat açısından karşılaştırıldığında farkımız ortaya çıkacaktır.

İletişim Konusunda Yoğunluk Olur Mu?

Firmamız iletişim konusunda son derece titiz davranır. İletişime geçmek için sitemizden online form doldurabilirsiniz. Doldurduğunuz forma bağlı olarak kısa süre içinde size en yakın olan birimimiz yönlendirilir. Ek olarak firmamızın telefon iletişim kanallarını da deneyebilirsiniz. Beyaz eşyaların kulanım sıklığını bilmemizden dolayı mümkün olan en yakın zamanda çağrılarınıza cevap veriyoruz. Firmamız uzman kadrosundan ve tecrübesinden yararlanmadan beyaz eşyalarınızın bakım, onarım ve tadilat işlemleri konusunda adım atmanızı önermiyoruz.

Yorum Yapınız