Blog

Arnavutköy Beyaz Eşya Tamir Bakım Servisi

Evlerde kullanılan beyaz eşyaların sorunları ile sık karşılaşılmaktadır. Bazı sorunlar eşyaların kullanım ömürlerinin artık son bulması durumlarında bazı durumlarda ise kullanıcı hataları dolayısıyla karşılaşılmaktadır. Firmamız beyaz eşyalardan kaynaklanan sorunlara kesin çözümler üretmek için yıllardır Arnavutköy’de hizmet vermektedir. Arnavutköy beyaz eşya bakım servisi olarak müşterilerimizin hem konforunu sağlıyoruz hem de bu beyaz eşyaların kaliteli bir şekilde kullanmaları için çalışıyoruz.

Fırın Tamir ve Bakım Servisi

Firmamız evlerde kullanılan beyaz eşyalardan birisi olan fırınların bakımlarını yapmaktadır. Fırınların sağlıklı bir şekilde çalışması ve yemekleri hazır hale getirmeleri için bakımlarının yaptırılması gerektiğinden firma olarak talepler doğrultusunda bakımlarını yapıyoruz. Ayrıca firmamız elemanları fırınlarınızda ortaya çıkan her türlü arızaya çözüm bulmak için çalışıyorlar. Firmamız aynı zamanda her türlü marka ve ürünün tamirini yerinde veya kendi iş yerimizde yapmaktadır. Arıza durumunda bize başvuran müşterilerimize anında cevap vererek kaliteli hizmet vermek için uğraşıyoruz.

Buzdolabı Bakım ve Tamiri

Firmamızın tamir ve bakımını yaptığı ürünler arasında buzdolabı da bulunuyor. Buzdolapları mutfakların olmazsa olmazı oran eşyalardır. Onlar bozulduğunda normal olarak yiyeceklerde bozulacağından herhangi bir arıza durumunda anında müdahale gerekmektedir. Firma olarak buzdolabı arızalarında kesin çözüm üretmeye çalışıyoruz. Buzdolaplarında arıza çeşitleri daha çok buzdolabının su akıtması, buzdolabının soğutmaması veya buz tutması gibi durumlar oluyor. Deneyimli ekiplerimiz bu gibi sorunlar karşısında arıza yapan parçayı değiştirerek buzdolabını düzgün çalışır hale getirerek müşterilerimize teslim ediyoruz. Garantili olarak çalışan firmamız aynı arızanın tekrar etmesi durumunda ücretsiz olarak hizmet veriyoruz. Buzdolabınız da herhangi bir sorun meydana geldiğinde Arnavutköy beyaz eşya tamir bakım servisi olarak sizlere hizmet vermek için sizleri bekliyoruz.

Çamaşır Makinesi ve Bulaşık Makinesi Tamiri

Firmamız hizmetlerinin arasında çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi ürünlerinizin tamirini gerçekleştiriyoruz. Çamaşır makinesi sorunları genelde makinede su kalması, köpük saçması ve makinenin yürümesi şeklinde sorunlarla bizlere gelmektedir. Ekiplerimiz bu gibi sorunlar söz konusu olduğunda makinelerin eşya sıkışması veya para gibi küçük malzemelerin mi sıkıştığını öncelikli olarak araştırıp sorunları çözmeye çalışıyorlar. Kısa sürede çözülen sorunlar durumunda makineler gün içinde teslim edilirken daha büyük sorunlarda teslim süresi uzayabiliyor.

Firmamız bulaşık makinelerinde meydana gelen arızalarda da çözüm üretiyorlar. Tamirat işlemi sonrası makineler kontrol amaçlı çalıştırıldıktan sonra arızanın giderildiği görülüp öyle sahiplerine teslim edilmektedir. Parça değişimi gerektiren arızalar da orijinal yedek parça takılarak makineler hiç kullanılmamış halinde müşterilere teslim edilmektedir. Aynı zamanda gerekli görülen durumlarda makinalar için bakım hizmeti de vermekteyiz. Sizlerde herhangi beyaz eşyanız arıza yaptığında bize ulaşarak firmamızın sorununuzu gidermesini sağlayabilirsiniz.

Yorum Yapınız