Blog

Arnavutköy Çamaşır Makinası Buzdolabı Tamir Servisi

Beyaz eşyalar arasında en çok kullanılanlar öncelikli olarak çamaşır makinası ve buzdolabıdır. Kullanımlarının sık ve gerekli olmasından dolayı servis ihtiyacı da buna bağlı olarak çok fazla ortaya çıkar. Bunun için Arnavutköy ilçesinde yaşayan müşterilerimize sorunsuz hizmet için uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile hizmet veriyoruz. Arnavutköy çamaşır makinası buzdolabı tamir servisi olarak kaliteli, güler yüzlü ve oldukça profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Bunun için sadece firmamızla iletişime geçmeniz ve ardından da adresinize servis yönlendirilmesini beklemeniz yeterli olacaktır. Firmamız diğer firmalardan oldukça farklı bir şekilde hizmet verir. Çünkü beyaz eşya kullanımında ve arıza halinde ortaya çıkacak olan sorunların farkında olduğundan dolayı kısa sürede kaliteli hizmet prensibine önem verilir.

Bakım, Onarım ve Tadilat

Beyaz eşyalarınızdan çamaşır makinası ve buzdolabı konusunda herhangi bir sorun yaşanması durumunda servisimiz tüm işlemlerinizi yerine getirir. Bu işlemler genel anlamda bakım, onarım ve tadilat olarak adlandırılabilir. Servis çalışanlarımız tecrübeli olduklarından dolayı kontrolden kısa bir süre sonra sorunun ne olduğu noktasında size bilgi verirler. İşlemin garanti kapsamına girmesi durumunda ek bir işlem veya bedel için ücret alınmaz. Garanti kapsamında olmaması halinde ise en uygun fiyattan yardımcı olunur.

Fiyat ve Kalite İlişkisi

Firmamız garanti kapsamında olmayan tamirat işlemleriniz için de destek olur. Fiyatlarımız her zaman diğer firmalar ile kıyaslandığında da görülecek şekilde uygundur. Maliyetlerimizin düşük olmasından ve kar marjımızı düşük tutmamızdan dolayı fiyat konusunda garantili hizmet veriyoruz. Diğer yerlerden de fiyat almanız durumunda bu farkı kesin şekilde hissedebilirsiniz. Bunun için sadece iletişime geçmeniz ve servisimizden hizmet almanız yeterli olacaktır.

İletişim Kanallarımız

İletişime geçmek için internet sitemiz üzerinden işlem yapabilirsiniz. İnternet sitemizde bulunan iletişim kanallarından herhangi birini tercih edebilirsiniz. Ardından kısa süre içinde işlem için elemanlarımız sizinle iletişime geçecektir. Adresinize en yakın olan birimden destek almanızı sağlıyoruz. İletişim konusunda herhangi bir sorun yaşamanız da mümkün değildir. Çünkü geniş ve eleman anlamında yeterli bir şekilde çalışmak için gereken özeni gösteriyoruz.

Yorum Yapınız