Blog

Başakşehir Beyaz Eşya Arçelik Servisi

Beyaz eşya üretimi konusunda Türkiye’nin bir numarası olan Arçelik beyaz eşyaları için servis hizmeti vermeye yetkili olan firmamızda müşterilerimizi isteklerine tam donanımlı olarak cevap veriyoruz. Başakşehir beyaz eşya Arçelik servisi ihtiyacına cevap verebilecek nitelikli personel ve uygun ekipmanlara sahip olan firmamız ile sizde iletişime geçerek beyaz eşyalarınızdaki sorunları giderebilirsiniz. Ofis elemanlarının yanı sıra saha elemanlarının da bulunduğu firmamızda planlı çalışma sayesinde en fazla 30 dakika içinde müşteri adresine ulaşarak bakım ve onarım işlemleri yapılmaktadır.

Servis Hizmeti Aşamaları

Servis hizmetini verebilmemiz için öncelikle müşterilerimizin web adresimizden talep oluşturmaları gerekmektedir. Bu talep müşteri temsilciliğimize geldiği anda ise saha elemanlarımız müşterilerimizin adresine doğru yola çıkıyorlar. Müşteri adresine ulaştıkları anda ise öncelikle sorun hakkında bilgi alan personellerimiz alınan bilgilerin ışığında servis hizmetine başlamaktadırlar. Servis hizmeti sırasında müşterilerimize gerekli bilgilendirmeleri da yapan personellerimiz gerektiği durumlarda parça değişimi de yapmaktadırlar. Para değişiminin ek bir ücret gerektirmesi nedeni ile personellerimiz bu işlemi müşterilerimiz ile bilgi alışverişi yaptıktan sonra gerçekleştirmektedirler. İşlemler tamamlandığında ise çevre temizliği yaptıktan sonra adresten ayrılan personellerimiz ile yaptığımız tüm servis hizmetlerini müşterilerimize garantili olarak veriyoruz.

Servis Hizmeti Ücretli Mi?

Türkiye’de milyonlarca kişinin evinde olan Arçelik beyaz eşyalarının tamamı ilk alındığında 2 yıl garanti süresine sahiplerdir. Garanti kapsamı içerisindeki eşyaların servis hizmetinden ücret alınmayan firmamıza müşterilerimizin mutlaka garanti belgelerini göstermeleri gerekmektedir. Bu sürenin dolması sonrası oluşan sorunlarda ise diğer firmalar büyük paralar talep ederlerken bu ücret firmamızda oldukça düşüktür. Henüz servis hizmeti yapılmadan ücretin belirtildiği firmamızda müşterilerimiz kesinlikle mağdur edilmemektedirler. Ödeme kolaylığının da sağlandığı firmamızda parça değişimleri ek ücrete tabidir. Bünyemizde bulunan parçalardan takmamızı isteyen müşterilerimizin piyasanın oldukça aşağı fiyatları ile parça değişimi yapma şansına sahip olurlar.

Servis Talebi Nasıl Oluşturulur?

Basit kullanıma sahip web adresine sahip olan firmamızdan servis talep etmek isteyenlerin öncelikle form doldurmaları gerekmektedir. İletişim bölümünde bulunan talep formunu eksiksiz şekilde dolduran müşterilerimiz kısa süre içinde servis hizmetimizi alabilirler. Taleplerin 7/24 alındığı firmamızda servis hizmeti sadece mesai saatleri içerisinde verilmektedir.

Yorum Yapınız