Blog

Başakşehir Beyaz Eşya Ariston Servisi

Evlerde farklı özellikte pek çok beyaz eşya vardır. Bu eşyalar, bulundukları ortamlar için önemli görevleri yerine getirirler. Ayrıca beyaz eşyaların fiyatları, evlerdeki başka eşyalara kıyasla daha yüksektir. Bu sebeple, beyaz eşya bakım ve onarımlarının bu konuda uzman firmalar tarafından yapılması gereklidir. Firmamız, sektörde tecrübeli personellerle,Başakşehir beyaz eşya Ariston servisi olarak faaliyet gösteriyor. Müşterilerimiz, sunduğumuz kaliteli hizmet sebebiyle, firmamızı tercih ediyorlar. Biz, beyaz eşya servisini, hızlı, kaliteli, garantili ve uygun fiyatlı olarak gerçekleştiriyoruz. Bundan dolayı, sadece Başakşehir değil, İstanbul’un pek çok noktasında tercih edilen bir firmayız.

Beyaz Eşya Bakım Servisi

Beyaz eşyalar, evlerin sürekli çalışan emektar eşyalarıdır. Sürekli çalışmalarından ötürü, zaman zaman performanslarında düşüş meydana gelebilir. Firmamız, beyaz eşyalarda var olan ufak tefek sorunları çözerek, cihazın sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır. Bununla birlikte cihazda bir arıza varsa, firmamız bu konuda da hizmet sunmaktadır.

Beyaz Eşya Tamir Servisi

Personellerimiz alanında uzman kişilerdir. Ayrıca, bunlara ilave olarak, firmamız personellerimizin sürekli bilgilerini güncellemesini sağlar. Bu sayede, firmamız her geçen gün çok daha dijital bir hal alan beyaz eşyaların tamirini en doğru şekilde yapıyoruz. Uzman personelimiz, söz konusu beyaz eşyada bir arıza tespit ederse, bunu yerinde tamir edebilir ya da merkezimize getirebilir. Firmamızın uzman personeli, tamiratı yerinde yaptığında, orijinal yedek parça kullanır. Beyaz eşyanın tamiratı için değiştirdiğimiz parçayı müşterimize gösteriyoruz. Uzmanımız, tamirat için beyaz eşyanın merkezimize getirilmesi gerektiğine karar verirse, kendi aracımızla merkezimize getiriyor ve tamiratını yapıyoruz. Bunun ardından yine kendi aracımızla, beyaz eşyayı müşterimize teslim ediyoruz. Sağladığımız, garantili onarım hizmeti müşterilerimizin güvenini kazanıyor.

Beyaz Eşya Servisinde Uygun Fiyat

Firmamız; buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima, fırın gibi tüm beyaz eşyalar için, garantili hizmet sunuyor. Firmamızın, garantili hizmetini, hızlı bir şekilde sunması da beğeni topluyor. Bizler, 7/24 hizmet anlayışıyla çalışıyoruz. Gelen çağrılara çok kısa sürede dönüş sağlıyor ve servis hizmetini kısa sürede tamamlıyoruz. Üstelik, beğeni kazanan tüm hizmetlerimizi uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Yorum Yapınız