Blog

Başakşehir Beyaz Eşya Beko Servisi

Profesyonel saha ve ofis elemanları ile Başakşehir beyaz eşya Beko servisi hizmeti veren firmamızda hızlı işlem yaparak siz müşterilerimizin mağdur olmasını önlüyoruz. Sertifikalı olarak hizmet verdiğimiz firmamızın web adresine girip servis talebi oluşturabilirsiniz. Beko ev eşyalarına bakım, onarım ve parça değişimi yapan firmamızın garantili olarak yapıyor olmasından dolayı eşyalarınızı uzun süre sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. Verilen servis hizmeti sonrası memnuniyet anketi de yaptığımızın firmamızın kalitesini bu anket sonuçları sayesinde sürekli üst seviyelere çıkartıyoruz.

Servis Hizmeti Nasıl Veriliyor?

Hızlı ve planlı bir çalışma sistemine sahip olan firmamıza gelen servis talepleri sonrası müşterilerimizden aldığımız adres bilgileri doğrultusunda kısa sürede saha elemanlarımızı adrese yönlendiriyoruz. Teknoloji ekipman ve parça desteği ile adrese ulaşan personellerimiz ise ilk olarak müşterilerimizden gerekli bilgileri alıyorlar. Bu bilgiler doğrultusunda personellerimiz arıza tespit işlemine başlıyorlar. Daha sonra bakım ve onarım işlemini yapan personellerimiz parça değişimi gerektiğinde ise müşterilere danışıyorlar. Müşteri bilgisi dışında hiçbir işlem yapmayan personellerimiz herhangi bir ek ücret de talep etmiyorlar.

Servis Hizmeti Ücretli Mi?

Beko marka ev eşyalarının ilk satın alındıktan sonra belli bir garanti süreleri vardır. Bu süre içerisinde yapılan servis hizmetinden hiçbir ücret almıyoruz. Bu süre bitiminde ise düşük ücretler karşılığında verdiğimiz servis hizmetinde parça değişimi fiyatları biraz daha arttırıyor. Parça değişimi durumlarında müşterilerimize parçayı başka bir yerden alma seçeneği de sunuyoruz. Parçayı bizden almak isteyen müşterilerimize de piyasanın oldukça altında fiyatlara parça değişimi yaparak müşterilerimizi fazla zorlamıyoruz.

Servis Talebi Oluşturma

Web adresimize giriş yapan müşterilerimiz sağ üst köşede bulunan iletişim sekmesine tıkladıkları zaman karşılarına talep oluşturma formu çıkacaktır. Bu formda istenilen bilgileri eksiksiz şekilde istenilen yerlere doğru şekilde yazan ve onay sekmesine tıklayanların servis talepleri oluşmuş olur. Bu talep formu firmamıza ulaştığı anda ise iletişim personellerimiz müşterilerimize telefon numaraları ile ulaşarak servisin ne zaman geleceği konusunda bilgilendirmektedirler. Servis talebi oluşturma işlemi sonrası en fazla 30 dakika içerisinde servis elemanlarımız adrese ulaşıyorlar.

Yorum Yapınız