Blog

Başakşehir Beyaz Eşya Bosch Servisi

Bosch tüm Türkiye’de beyaz eşya alanında çok fazla tercih edilen bir markadır. Başakşehir ilçesinde de bu durumdan dolayı servis ihtiyacı duyulur. Firmamız geniş tecrübesi, yeterli teknik donanımı ve gereken alt yapısı ile tüm Bosch marka beyaz eşyalarınızın sorunlarını çözmektedir. Başakşehir beyaz eşya Bosch servisi olarak her türlü bakım veya onarım işlemlerinizi üstleniyoruz. Hangi sorun veya hangi Bosch ürünü olduğu fark etmeksizin firmamızla iletişime geçmeniz halinde her türlü şikayetlerinizi gideriyoruz. Firmamız yasal olarak bayilik sistemine dayalı bir şekilde çalışır. Bundan dolayı da müşterilerimizin güvenle ve memnun bir şekilde sorunlarını gidermek için çabalıyoruz.

Nasıl Çalışıyoruz?

Bosch marka beyaz eşyanızla alakalı bir sorun yaşadığınızda hemen firmamızla iletişime geçmelisiniz. Firmamız tarafından bildireceğiniz adrese en yakın olan birimimiz yönlendirilir. Aynı gün içinde olmaması halinde ise sizin de uygun olduğunuz bir gün ve zamanda randevu oluşturuyoruz. Yerinde inceleme yaptıktan sonra sorun hakkında çalışanlarımız size bilgi veriyorlar. Profesyonel bir yaklaşım içinde çalışma prensibimiz olduğundan dolayı uzmanlık ve tecrübelerine güven duyduğumuz kişiler ile çalışıyoruz.

Garanti Konusunda Nasıl Bir Yol İzlenir?

Garanti kapsamında olan bir sorun tespit edildiğinde tüm işlemleri herhangi bir ücret talebinde bulunmadan tamamlıyoruz. Garantinin kapsamadığı veya garanti sürenizin dolduğu bir durum olması halinde ise size bilgi vererek hareket ediyoruz. Parça değişimi gibi bir olasılık da ortaya çıkabiliyor. Firmamız en uygun fiyatı ve servis bedelini sunarak size maliyet açısından da destek oluyor. Başka yerlerden fiyat sorduğunuzda kesin bir şekilde firmamız fiyatlarının daha uygun olduğunu fark edebilirsiniz. Toptan bir şekilde malzeme almış olmamızdan dolayı fiyatlarımızı karı düşük olacak şekilde düzenliyoruz.

İletişim Yollarımız Nelerdir?

Firmamız ile iletişime geçmek için yapılması gereken internet sitemizden form doldurmak olmalıdır. Formu doldurduktan sonra size geri dönüş sağlıyoruz. Ayrıca telefon yoluyla da kesintisiz bir şekilde sitemize ulaşım şansınız bulunuyor. Firmamız kısa süre içinde sorunun tanımlanması ve çözümü için uğraştığından dolayı geri dönüş sürelerini de son derece kısa tutmak için ustalıkla çabalar.

Yorum Yapınız