Blog

Başakşehir Beyaz Eşya Profilo Servisi

Profilo markasına sahip olan beyaz eşya kullanıcılarının sayısı son derece fazladır. Başakşehir ilçesinin de kalabalık olmasından dolayı beyaz eşya servisi ihtiyacı daha çok artar. Başakşehir beyaz eşya Profilo servisi olarak firmamıza başvuran tüm müşterilerimizin sorunları ile yakından ilgileniyoruz. Uzun zamandır birbirinden farklı firmaların yasal olarak servis hizmetlerini yerine getiren firmamız tecrübesi ve bilgi birikimi ile alanında farklı olduğunu her zaman yaşatmıştır. Profilo markasının tüm beyaz eşya ürünleri için servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Firmamız ile iletişime geçmeniz durumunda sadece sorunu söylemeniz ve firmamızla çalışmanız kalite farkının anlaşılmasına net bir şekilde neden olacaktır.

Hizmet Kalitemiz Nasıldır?

Firmamızla Profilo marka herhangi bir beyaz eşya ürünü için iletişime geçebilirsiniz. Tüm iletişim yollarımız kesintisiz şekilde açıktır. Ayrıca en kısa süre içinde dönüş saplanır ve sorunun türüne göre bir randevu oluşturulur. Firmamız çalışanları da firmamız gibi kaliteli iş prensibini benimseyen ve teknik anlamda yeterli donanıma sahip olan çalışanlardan meydana gelir. Garanti kapsamında olup olmamasına dikkat etmeden mümkün olan en kısa süre içinde sorunlarınızı çözüyoruz. Müşteri memnuniyeti ilkesine önem vererek garantili işlemler yapmaya özen gösteriyoruz.

Garanti Olup Olmaması Sorun Olur Mu?

Garanti kapsamında herhangi bir şikayet veya arızanız olduğunda ek bir ödeme yapmanıza gerek kalmadan işlemleriniz firmamız tarafından tamamlanır. Tamir formunu imzalamanız yeterlidir. Garantinin kapsamadığı veya müşteri kullanımından kaynaklanan bir durumda ise firmamız çalışanları sorunun ne olduğunu anladıktan sonra size bilgi verirler. Parça değişimi veya herhangi bir tamirat gerekmesi halinde ise en uygun maliyeti sunmak için çabalarlar. Diğer firmalar ile karşılaştırılmayacak kadar uygun ve kaliteli ürün kullanımında bulunmayı tüm firmamız çalışanlarına önemle hatırlatırız.

İletişimde Hangi Kanallar Kullanılır?

Firmamız ile iletişimde bulunmak için sitemizde yer alan formu doldurabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra hemen çalışanlarımız tarafından geri dönüş sağlanır. Ayrıca telefon yoluyla da iletişimde bulunmanız da mümkündür. Kesintisiz şekilde firmamız ile iletişimde bulunmanız söz konusu olacaktır. Kaliteli, uygun, tecrübeli ve profesyonel hizmet almak için firmamızdan başka yerle kesinlikle çalışmayı düşünmemelisiniz.

Yorum Yapınız