Blog

Başakşehir Beyaz Eşya Samsung Servisi

Kaliteli ekipman ve kalabalık personel sayısı ile Başakşehir beyaz eşya Samsungservisi hizmeti veren firmamızda servis hizmetini en kısa sürede tamamlıyoruz. Hızlı bir şekilde tamamladığımız hizmetimiz ile müşterilerimizin mağdur olmalarını önlüyoruz. Firmamız bünyesinde istihdam ettiğimiz personellerimizin gelişen teknolojinin gerisinde kalmamaları için sürekli seminerler almalarını sağlıyoruz. Servis hizmetinin sertifikalı ve garantili olarak yapıldığı firmamızın web adresine giriş yapıp servis talebinde bulunabilir ve sorunlarınızdan kısa sürede kurtulabilirsiniz.

Servis Hizmetini Nasıl Veriyoruz?

Uzun yıllardır servis hizmeti veriyor olmamızdan dolayı tüm işlemleri belirli bir plan dahilinde yapıyoruz. İşlemlerin daha kısa sürede sorunsuz şekilde tamamlanmasını sağlayan bu planlamaları hızlı bir şekilde uygulamaya kullanıyoruz. Müşterilerimizden gelen servis talepleri sonrası belirtilen adrese en yakın saha elemanlarımız adrese gönderiliyorlar. Adrese ulaştıkları zaman arıza tespiti ve sonrasında onarım işlemlerine başlayan personellerimiz çevre temizliğine de büyük önem veriyorlar. Parça değişimi de yapan personellerimiz işlemlerin tamamını müşteri bilgisi dahilinde yapıyorlar. Uzman personellerimiz ile verdiğimiz tüm servis hizmetlerimiz garantilidir. Verdiğimiz hizmet sonrası ise personellerimiz bir daha aynı sorunun yaşanmaması için müşterilerimize bazı bilgiler vererek evden ayrılıyorlar.

Servis Hizmeti Ücreti Ne Kadar?

Servis hizmeti konusunda Samsungbayiliği bulunan firmamızda sadece garanti süresi devam eden eşyalardan hiçbir ücret almıyoruz. Garanti süresi dolan Samsung marka ev eşyalarından küçük ücretler talep etiğimiz firmamızda müşterilerimize ödeme kolaylığı da sağlıyoruz. Firmamızda yapılan servis ücretlerinden aldığımız ücretler sabittir. Sadece parça değişiminde fiyatlarında değiştiği firmamızda isteyen müşterilerimiz parçalarını başka bir yerden de alabilirler. Ancak piyasanın oldukça altında fiyatlar ile satışını yaptığımız parçaları bizden alan müşterilerimiz uzun yıllar gönül rahatlığı ile kullanabilirler.

Nasıl Servis Talebi Oluşturabilirim?

Servis ihtiyacı olan müşterilerimiz web sitemizde bulunan iletişim bölümündeki formu doldurarak servis talebinde bulunabilirler. Bu formu müşterilerimizin tüm alanları eksiksiz ve doğru bilgiler ile doldurmaları servis personellerimizin sorun hakkında ön bilgi sahibi olmalarına yardımcı olur. Burada 7/24 bulunan personellerimiz oluşturulan talep sonrası müşterilerimize anlık olarak dönüş yapmaktadırlar. Günün her saati servis talebi alınan firmamızda hizmetler ile saat 08:00-17:00 arası yapılmaktadır.

Yorum Yapınız