Blog

Başakşehir Beyaz Eşya Siemens Servisi

İstanbul’daki en yoğun semtlerden bir tanesi sayılan Başakşehir beyaz eşya ve servis konusunda da oldukça hareketlidir. Siemens marka tüm beyaz eşyalar için geniş bir servis ağı gerekir. Çünkü ürün kullanımı fazla olduğundan dolayı aynı oranda servis ağı da gerekli olabilir. Bunun için Başakşehir beyaz eşya Siemens servisi olarak firmamız bayi anlayışı ile çalışır. Bayilik anlaşmamız olmasından dolayı da son derece yasal, düzenli ve kaliteli bir hizmet alırsınız. Ürünlerinizin hangisi olduğu fark etmeksizin Siemens olması durumunda firmamızdan destek alabilirsiniz. Firmamız uzun yıllara dayanan tecrübesi sayesinde son derece bilgi birikimine sahip bir firma olduğunu ispatlamıştır.

Çalışma Sistemimiz

Firmamızla çalışmak için iletişime geçmeniz yeterli olur. İletişim kanallarımız her zaman kullanılır durumdadır. Kısa süre içinde adresinize gönderilmek üzere firmamız çalışanları yönlendirilir. Ardından hemen şikayetiniz ve gereken tamirat konusunda teknik birimimizden destek alırsınız. Teknik birimimiz Siemens beyaz eşyanız için gerekli bakım ve onarım gerekliliklerini size anlatır. Garantiniz olması veya olmamasına göre de tamirat işlemini onayınıza sunar. Birimlerimizde çalışan tüm elemanlarımız profesyonel ve tecrübeli olarak seçilir.

Parça Değişimi Halinde

Garanti kapsamında yer alan bir işlem olması durumunda firmamızdan gelen teknik elemanlarımız herhangi bir ücret talebinde bulunmadan değişimi gerçekleştirirler. Bunun dışında bir işlem olması halinde ise parça değişimi konusunda size bilgi verilir. Elemanlarımız gereken ücretlendirmeyi hesapladıktan sonra size en uygun olan fiyatı sunarlar. Maliyetlerimiz uygun olduğundan dolayı müşteri memnuniyetimiz de oldukça fazladır. Firmamızla çalışmak için iletişimde bulunmak yeterli olacaktır.

Nasıl Talep Oluşturulur?

Firmamız ile çalışmak için talep oluşturmak adına internet sitemizden işlem yapabilirsiniz. Talep oluşturduktan sonra hemen firmamız çalışanları sizinle iletişime geçecektir. Ardından da en yakın olan servis birimimizi size yönlendiriyoruz. Kurumsal olsun veya olmasın kısa süre içinde çağrınıza cevap veriyoruz. Kaliteli, güvenilir ve uygun fiyatlı hizmetimiz ile müşterilerimizden yüksek memnuniyetler almayı amaçlıyoruz. Bunun için de profesyonel bir ekiple çalışmak için titizlikle seçim yapıyoruz. İletişime geçtiğiniz kişiler sorunlarınızın ne olduğunu anlayarak sizlere yardımcı olmaya çalışıyorlar.

Yorum Yapınız