Blog

Başakşehir Beyaz Eşya Tamir Bakım Servisi

İstanbul ve çevresinden tercih edilen Başakşehirbeyaz eşya tamir bakım servisi sayesinde ek ücret ödemeden garantili olarak hizmet alabilirsiniz. Beyaz eşya onarımı mutlak olarak profesyonellik gerektirdiğinden Başakşehir deneyimli beyaz eşya firmamızdan tüm beyaz eşyalarınız için tamir ve bakım hizmeti almalısınız.

Başakşehir’den İstanbul Geneline Beyaz Eşya Tamiri Ve Bakımı

Başakşehir’den İstanbul geneline beyaz eşya tamiri ve bakımı yapan firmamız bu sayede İstanbul’un en geniş müşteri tabanlı beyaz eşya tamiri firmasıdır. Yılların tecrübelerine sahip olan firmamız bu sayede müşterilerinden takdir mesajları topluyor. Tüm marka ve model buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, endüstriyel beyaz eşyalarınızı aynı gün içerisinde teslim alıyoruz ve ertesi güne ek ücret talep etmeksizin adresinize gönderiyoruz.

Garantili Hizmeti

Başakşehir bölgesinden garantili beyaz eşya tamiri ve bakım hizmeti almak istediğinizde bizleri tercih edebilirsiniz. Güler yüzlü ve alanında eğitimi personelimiz ile 1 yıl garantili olarak beyaz eşya tamiri ve bakımı yapıyoruz. Başakşehir bölgesinin en kaliteli beyaz eşya onarım firması olarak orijinal beyaz eşya yedek parçası hizmeti de sunuyoruz. Beyaz eşyalarınızda değişmesi gereken parçaları orijinal yedek parça ile değiştiriyoruz.

Kurumsal Web Sitesi

Lider Başakşehir beyaz eşya tamiri ve bakımı firması olarak kurumsal olarak hizmet sunuyoruz. Bu sebeple de İstanbul ve çevresindeki firmalar tarafından da tercih ediliyoruz. Firmamız uzun dönemlerden itibaren Başakşehir merkezinden hizmet sunduğundan müşterilerine güven sağlıyor.

İstanbul’un en geniş referanslı beyaz eşya bakım firması olmamız sebebiyle ayrıca sosyal medya alanlarında da tavsiye ediliyoruz. Kusursuz hizmet ağına sahip olan firmamız Başakşehir mevkiinde yer alan pek çok beyaz eşya onarım ve bakım şirketleri aksine 7/24 hizmet sunuyor.

Bu sayede İstanbul’un tüm bölümlerinden ev ve işyerinizdeki tüm beyaz eşyalarınızın tamiri ve bakımı için firmamızı arayabilirsiniz. Dilerseniz kurumsal sitemizden veya dilerseniz Whatsapp hattımızdan beyaz eşya onarımı ve bakımı talebi verebilirsiniz. Whatsapp destek hattımızdan beyaz eşyalarınızın resmini göndererek tamir ve bakım konusunda değerlendirme yapmamızı sağlayabilirsiniz. Başakşehir’den en düşük fiyata beyaz eşyalarınızı tamir ettirmek için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Yorum Yapınız