Blog

Başakşehir Beyaz Eşya Vestel Servisi

Türkiye’de hemen her evde beyaz eşyası bulunan Vestel’in bayisi olarak verdiğimiz servis hizmeti ile müşterilerimizin sorunlarını en kısa sürede gideriyoruz. Kalabalık bir ekip ile Başakşehir beyaz eşya Vestel servisi hizmeti verdiğimiz firmamız web adresimizde müşterilerimiz güvenilir olduğumuza dair tüm bilgileri bulabilirler. Servis hizmeti sırasında kullandığımız malzemelerin kalitesi ve personellerimizin güler yüzü ile de müşterilerimizi memnun etmek içi büyük çaba gösteriyoruz. Canlı destek birimimizin de bulunduğumuz web adresimizde siz müşterilerimiz bu birim üzerinden istek ve taleplerinizi bize ulaştırarak kalitemizi daha da yükseltmemize yardımcı olabilirsiniz.

Servis Hizmeti Nasıl Verilmektedir?

Firmamız ile iletişime geçerek servis talebinde bulunan müşterilerimizden ön bilgi için form doldurmaları istenmektedir. Bu formda yer alan bilgiler doğrultusunda ise adrese en yakın olan servis elemanlarımız adrese yönlendiriyorlar. Müşteri bilgisi dışında hiçbir işlem yapmayan servis elemanlarımız işlerini de oldukça temiz yapıyorlar. Servis hizmeti dahilindevestel beyaz eşyaların bakım ve onarım işlemlerinin yapıldığı firmamızda parça değişimi de yapılmaktadır.

Servis Hizmeti Ücreti Ne Kadar?

Servis hizmeti için firmamız tarafından adrese yönlendirilen personellerimiz öncelikle Vestel marka beyaz eşyanın garanti belgesini inceliyorlar. Çünkü Vestel yetkili servisi olan bir firma olarak garanti süresi bitmemiş eşyaların bakımından ücret almıyoruz. Vestel tarafından müşterilere 2 yıl garantili olarak satışı yapılan beyaz eşyaların süresi bitmişse de firmamız bu eşyaların bakımı piyasanın çok altında yapılmaktadır. Parça değişimlerinde ise müşterilerimize bünyemizde parçanın fiyatının ne kadar olduğunu belirttikten sonra parça değişimi işlemini gerçekleştiriyoruz. Müşteri memnuniyetinin çok önemli olduğu firmamızda müşterilerimize ödeme kolaylığı da sağlanmaktadır.

yetkili servisi olan bir firma olarak garanti süresi bitmemiş eşyaların bakımından ücret almıyoruz. Vestel tarafından müşterilere 2 yıl garantili olarak satışı yapılan beyaz eşyaların süresi bitmişse de firmamız bu eşyaların bakımı piyasanın çok altında yapılmaktadır. Parça değişimlerinde ise müşterilerimize bünyemizde parçanın fiyatının ne kadar olduğunu belirttikten sonra parça değişimi işlemini gerçekleştiriyoruz. Müşteri memnuniyetinin çok önemli olduğu firmamızda müşterilerimize ödeme kolaylığı da sağlanmaktadır.

Servis Talep Formu Doldurma

Firmamız müşteri ile web adresi üzerinden iletişim kurmaktadır. Günün her saati aktif olan web adresimize giriş yapan müşterilerimiz iletişim sekmesine tıklayıp önlerine çıkan formu doldurarak servis talebinde bulunabilirler. Firmamızın müşterilere geri dönüş yapması için çok önemli olan bu formun eksiksiz doldurulması servis hizmetimizi daha hızlı şekilde vermemiz için büyük önem taşımaktadır. Bu form müşteri temsilcilerimize ulaştığında ise müşterilerimiz servis taleplerinin alındığına dair SMS ile bilgilendirme yapılmaktadır.

Yorum Yapınız