Blog

Bayrampaşa Beyaz Eşya Ariston Servisi

Teknolojik gelişmeler ile birlikte insanların hayatına giren beyaz eşyalar insan yaşamını kolaylaştıran önemli icatlar arasında yer alır. Beyaz eşyaların icadı ile birlikte özellikle çalışan kadınlar rahat bir nefes almışlardır. Ancak kullanılan beyaz eşyalar zaman içinde farklı sebeplerden dolayı arıza verebilir ya da bu eşyaların bakımları gerekebilir. Bakımı yapılan beyaz eşyalara arıza açmadan uzun süre kullanıcılarını rahat ettirir. Bu nedenle beyaz eşya alımı yapan kişilerin servis ağı geniş olan firmaların ürünlerini seçmeleri gerekir. Ariston markası ülkemizde sıklıkla tercih edilen köklü ve kaliteli bir markadır. Bayrampaşa beyaz eşya Ariston servisi firmamız her tür ve modelde Ariston beyaz eşyalarınızın bakım ve onarım işlemlerini özenle yapar.

Beyaz Eşya Bakım Hizmetleri

Firma olarak daima müşteri memnuniyetini gözetiyoruz. Bu noktada gerekli hassasiyeti gösteriyoruz. Bakımları yapılması gereken cihazlarınızı evinizden alıyor, gereken bakımı yaptıktan sonra tekrar adrese teslim ediyoruz. Firmamızda bakımları yapılan cihazların bir sonraki bakım tarihi müşterimize bildirilir. Böylece cihazlar uzun süre enerji tasarruflu olarak çalışır. Firmamızda çamaşır makinesinden buzdolabına kadar her türlü beyaz eşyanın bakımı yapılır.

Beyaz Eşya Tamir Hizmetleri

Beyaz eşyalar zaman içinde arızalanabilir. Bu durumda size bir telefon kadar uzak olan firmamızı arayarak adres bildirmeniz halinde hızlıca ekip gönderilir. Tarafınıza gönderilen ekip tamir için cihazı alır ve firmamıza getirir. Bu sırada arızalı parça onarılır, onarılamayan parça ise orjinal parça ile değiştirilir. Firmamıza çağrı merkezimizden 24 saat ulaşabilirsiniz. Firmamızda ürünlere yapılan her işlem kayıt edilir. Tamiratı yapılan parçalar bir yıl firma garantisi kapsamındadır.

Beyaz Eşya Tamiratı Ücretleri

Firma olarak daima uygun fiyatlar ile müşteri memnuniyeti sağlamayı amaçlıyoruz. Bu doğrultuda garantisi devam eden cihazların her türlü bakım ve onarım işlemleri ve yeden parça değişimi ücretsiz olarak yapılıyor. Ancak garantisi biten cihazların tamir ve bakım ücretleri cihazın türüne, modeline ve bakım, onarım yapılacak parçaya göre değişir. Bunun için en doğru bilgiyi elbette firmamızı arayarak öğrenebilirsiniz. Hızlı ve garantili servis hizmetleri için bize ulaşın.

Yorum Yapınız