Blog

Bayrampaşa Beyaz Eşya Bosch Servisi

Türkiye’de oldukça fazla tercih edilen markalardan bir tanesi olan Bosch için bu talepten dolayı servis ağı kalitesi de aynı oranda geliştirilmiştir. Bu alanda birçok marka için olduğu üzere Bosch markası için de aynı şekilde bayilikler bulunur. Yasal ve alanında uzman bir şekilde çalışan servisimizden her türlü tamir, bakım ve onarım işlemlerinde destek alabilirsiniz. Bayrampaşa beyaz eşya Bosch servisi olarak bayiliğimiz bulunmaktadır. Bayilik sistemine göre çalışıyoruz. Servisimizde her türlü Bosch marka beyaz eşyanız için hizmet verilir. Hizmetimizden yararlanmak için talep oluşturmanız veya firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Neleri Kapsar?

Hizmetlerimiz Bosch marka tüm beyaz eşyaların bakım, onarım ve tadilat işlemlerini kapsar. Tüm şikayetlerinizi değerlendirdikten sonra gereken çözüm için en kısa süre içinde işlemlere başlıyoruz. Ayrıca garanti kapsamında olan ürünlerinizden işlem yaparken herhangi bir ücret talep de etmiyoruz. Beyaz eşyalarınızın garanti süresinin bitmiş olması durumunda ise yine bilginiz dahilinde konu hakkında bilgi veriliyor. Parça değişimleri konusunda da yardımcı oluyoruz.

Parça Değişimi Durumunda Seçenekler Nelerdir?

Parça değişimi beyaz eşya tamirlerinde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Firmamız bu konuda garanti süresi içinde bulunan ürünlerin parça değişimlerini ücretsiz şekilde yapmaktadır. Garanti süreniz bittikten sonra ise parça değişimi yapılması gerektiğinde bu konuda uygun fiyat vererek daha az maliyetle beyaz eşyalarınızın onarımlarını gerçekleştiriyoruz. Farklı bir yerden fiyat almanız veya parça temin etmeniz halinde daha da yüksek maliyet çıkacağını kendiniz de test ederek kolaylıkla görebilirsiniz. Uzman ve tecrübeli bir ekip ile birlikte bakım ve onarım işlemlerini yönettiğimizden dolayı her konuda bilgi ve destek alabilirsiniz.

Nasıl İletişime Geçilir?

Firmamız ile iletişime geçmek ve talepte bulunmak için online formumuzu doldurmanız yeterli olacaktır. Bir başka seçenek ise telefon yolu ile iletişime geçmektir. Ardından kısa süre içinde bölgeye yakın olan servis çalışanlarımız adrese yönlendiriliyor. Hemen bakım ve onarım işlemleri için inceleme yapıyoruz. Gelişmiş bir ağa sahip olmamızdan dolayı hizmetlerimizin kısa süre içinde çözüm sunacak şekilde olmasına dikkat ediyoruz.

Yorum Yapınız