Blog

Bayrampaşa Beyaz Eşya Profilo Servisi

İstanbul’un en fazla nüfusa sahip olan ilçelerinden bir tanesi de Bayrampaşa’dır. Bu durum beyaz eşya ağının ve bakım, onarım işlemlerinin oldukça fazla talep görmesine neden olur. Firmamız Bayrampaşa beyaz eşya profili servisi olarak uzun yıllardır bayilik sistemine göre hizmet vermektedir. Tüm Profilo marka beyaz eşyalarınızın her türlü sorunu için firmamızdan destek alabilirsiniz. Garantili, kaliteli ve oldukça uzman bir şekilde tüm işlemlerinizi yerine getiriyoruz. Ayrıca garanti kapsamında olan ve olmayan ürün ayrımı yapılmaksızın işlemlerinizle ilgileniyoruz. Beyaz eşya tüm ev ve kurumların en önemli bileşenlerinden bir tanesidir. Bundan dolayı firmamız gibi uzman, kısa sürede çözüm üreten bir kurumla çalışmak oldukça yararlı olacaktır.

Firmamızda Hangi Hizmetler Verilir?

İletişime geçmek ve beyaz eşyanız ile alakalı yaşadığınız sorunu aktarmak için kesintisiz hattımız bulunur. İletişime geçildikten sonra Profilo marka beyaz eşyalarınızın tüm işlemlerini yerine getiriyoruz. Bakım, onarım, arıza veya tadilat işlemleri konusunda uzman bir teknik ekibimiz bulunur. Ekibimiz gereken kontrolleri yaptıktan sonra sorunun neden kaynaklandığını size açık bir şekilde iletir. Ardından onayınız ile birlikte gereken tadilat işlemlerine geçiyoruz. Tadilat işlemleri konusunda beyaz eşya garantisi olması veya olmaması halinde farklı yollar izlenir.

Garanti Olmaması Halinde Ne Olur?

Profilo marka beyaz eşyanızın herhangi bir sorunu için firmamıza başvurduğunuzda ürünüz henüz garanti kapsamında olduğunda ücret ödeme durumunuz olmaz. Tüm işlemler ve parça değişimleri de dahil olmak üzere ücretsiz şekilde yapıyoruz. Garanti kapsamında olmayan veya garantinizin bittiği bir tamirat olması halinde ise size uygun fiyat garantisi ile seçenekler sunulur. Başka yerlerden fiyat ve maliyet kontrolü yaptığınızda bile firmamız fiyatlarının son derece uygun olduğunu fark edebilirsiniz.

İletişim Kanallarımız Nelerdir?

Firmamızla iletişime geçmek için ilk olarak sitemizde yer alan iletişim formunu doldurabilirsiniz. Hemen sizinle iletişime geçiyoruz. Ayrıca telefon yolu ile de kesintisiz bir şekilde hizmet veriyoruz. Ulaştıktan kısa bir süre sonra en yakın servis ekibi adresinize yönlendirilir. Sorunla alakalı gereken kontrollerden sonra oldukça pratik şekilde çözüm ve tamiratlar tamamlanır.

Yorum Yapınız