Blog

Bayrampaşa Beyaz Eşya Tamir Bakım Servisi

Kaliteli Bayrampaşa beyaz eşya tamir bakım servisi sayesinde tüm beyaz eşyaların tamir ve bakımları düşük fiyat tarifesinden yapıyoruz. Profesyonel kadromuz ile 7/24 beyaz eşya tamiri ve bakımı gerçekleştiriyoruz.

Bayrampaşa Bölgesinin En İyi Beyaz Eşya Onarım ve Bakım Firması

Yılların bilgi birikimlerine sahip olan Bayrampaşa beyaz eşya tamir ve bakım firması olarak Bayrampaşa semtinden İstanbul geneline hizmet sunuyoruz. Kaliteli beyaz eşya onarım firması olarak tek bir beyaz eşya markasından değil tüm beyaz eşya markalarına 1 yıl garantili olarak tamir ve bakım işlemi gerçekleştiriyoruz. Son model servis aracımız ve tecrübeli servis kadromuz ile İstanbul ve çevresinden beyaz eşyalarınızın tamir ve bakımlarını yerinde gerçekleştiriyoruz. Yerinde onarımı yapılamayan beyaz eşyalarınızı ise adresinizden teslim alarak 24 saat içerisinde ek ücret talep etmeden yeniden adresinize teslim ediyoruz.

Uygun Fiyat Tarifesi

İstanbul Bayrampaşa bölgesinin en çok tercih edilen beyaz eşya onarım ve bakım firması olarak uygun fiyat tarifesi sunuyoruz. Bununla birlikte nakit ödeme haricinde tüm kredi kartlarından da ödeme seçeneği sunuyoruz. Müşterilerimize maksimum düzeyde kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti sunuyoruz. Kurumsal olarak hizmet sunduğumuzdan ayrıca kurumsal sitemizden de online olarak beyaz eşya tamiri ve bakım hizmeti sunuyoruz. İstanbul’da hizmet sunan pek çok beyaz eşya tamiri ve bakım firmaları aksine orjinal yedek parça satışı da gerçekleştiriyoruz. Bu sayede beyaz eşyalarınızın sağlıklı kalması açısından da güvenceler sunuyoruz.

7/24 Teknik Destek

Bayrampaşa bölgemizin en prestijli beyaz eşya bakım firması olarak gerek sitemizden ve gerekse de Whatsapp hattımızdan 7/24 teknik destek hizmeti sunuyoruz. Onarılması gereken beyaz eşyayı teslim almadan önce Whatsapp hattımızdan resmini çekerek uzman kadromuz üzerinden gerekli değerlendirmeyi gerçekleştiriyoruz.

Ayrıca Whatsapp hattımızdan gerek duyulması halinde fiyat tarifesi hakkında da ön bilgiler aktarıyoruz. Bayrampaşa firmaları tarafından da tercih edilen firmamızdan bu sayede günün her saati ve haftanın tamamı beyaz eşya onarım ve bakım hizmeti alabilirsiniz. Beyaz eşya onarım ve bakımında lider olan firmamız sayesinde eşyalarınızı risksiz bir biçimde tamir ettirebilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında aklınıza takılan sorular için Whatsapp destek hattımızdan iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yapınız