Blog

Gaziosmanpaşa Beyaz Eşya Arçelik Servisi

Beyaz eşya hem kurumsal hem de kişisel kullanım alanlarında son derece fazla kullanımı olan teknolojik gereklerdir. Yıllar içerisinde kendine has bir satış ve kullanım kitlesi yakalayan Arçelik markası da genişleyen satış ağından dolayı aynı oranda servise de gereksinim duymaya başlamıştır. Gaziosmanpaşa ilçesinde yer alan servisimiz markası Arçelik olan tüm beyaz eşyalarınızın tamir, bakım ve onarım işlemlerini sorunsuz şekilde yapar. Hangi arıza veya şikayet olduğu fark etmeksizin sadece teknik ekibimiz ile iletişime geçmeniz durumunda hemen en yakın servisimiz verdiğiniz adrese yönlendirilir. Alanında uzman ve kaliteli işçiliği olan kişiler ile çalıştığımız için garantili hizmet verdiğimizi söyleyebiliriz.

Garanti Kapsamında Olup Olmama

Servisimiz ile iletişime geçilmeden önce en sık merak edilen konuların başında garanti kapsamı gelir. Her adımında bilgi vererek ilerlediğimiz tamir ve bakım işlemleri sırasında garanti kapsamında olup olmadığı noktasında bilgi veriyoruz. Garanti kapsamında olan ürünlerinizin tüm işlemlerini ücretsiz bir şekilde tamamlıyoruz. Garanti şartları ve süresi içerisine girmeyen işlemler için ise en uygun maliyeti hesaplayarak bilgi sunuyoruz.

Uygun Maliyet ve Kaliteli İşçilik

Maliyet açısından diğer firmalar ile rakamlarımızı karşılaştırabilirsiniz. Uygun maliyetli şekilde işlemlerinizi yaparak mümkün olan en iyi işçiliği sunmak adına çabalıyoruz. Firmamızda çalışan teknik ekip tamamen teknik donanıma ve gereken işçilik becerilerine sahiptir. Profesyonel bir şekilde çalışıyor olmamızın bir sonucu olarak her adımda bilgi sahibi olmanız sağlanır. Bu sayede aklınızda herhangi bir soru işareti kalmadan işlemleriniz hakkında bilgi alarak tamir, bakım veya kontrol işlemlerinizi yerine getirebilirsiniz.

İletişim Kanallarımız

Firmamız ile iletişime geçmek için internet sitemizden yararlanabilirsiniz. İletişime oldukça önem verilmesinden dolayı mümkün olan en kısa süre içinde geri dönüş sağlıyoruz. Ayrıca telefon numaralarımız aracılığı ile de firmamızla aynı şekilde hızlı iletişim kurma şansınız vardır. Servis ve çalışan ağımız yeterli derece gelişmiş olduğundan dolayı mümkün olan en yakın zamana randevunuzu vererek sıkıntı yaşamanızı da engelliyoruz. Servisimizin kalitesini görerek ve yaşayarak güven içinde, uygun maliyetli ve uzman kadrosundan emin olarak işlem yaptırabilirsiniz.

Yorum Yapınız