Blog

Gaziosmanpaşa Beyaz Eşya Ariston Servisi

Beyaz eşyalar amacına uygun ve doğru kullanılırlarsa uzun ömürlü olurlar. Beyaz eşyalar sayesinde insanların hayat standartları yükselmiş ve kendilerine ayıracakları zaman artmıştır. Piyasada pek çok farklı markanın ürettiği beyaz eşyalar satılıyor. Ancak alınacak beyaz eşyaların tanınmış bir marka olması, ulaşılabilir servis hizmetlerinin olması son derece önemlidir. Ariston markası ülkemizde uzun yıllardır hizmet veren güvenilir ve kaliteli bir markadır. Firmanın Türkiye’de yaygın bir kullanıcı potansiyeli vardır. Bunun yanında müşteri memnuniyeti açısında da yoğun bir servis hizmeti vardır. Firmamız Aristonbeyaz eşya ürünlerinin servis hizmetlerini veren köklü bir firmadır.

Çamaşır Makinesi Tamiratı

Firmamızda Aristonmarkasının her türlü cihazına ait bakım ve onarım çalışmaları yapılır. Çamaşır makineleri kullanıma bağlı olarak zaman içinde kireçlenme gibi nedenlerle arıza verebilir ya da içinde su kalabilir. Böyle durumlarda firmamız size bir telefon kadar uzaktadır. Firmamızın teknik destek ekibini arayarak arıza bildirimi yapmanız halinde ivedilikle adresinize ekip gönderilir. Çamaşır makinenizin arızası tespit edilir, ardından tamir işlemleri yapılır. Bu noktada cihazınıza yapılan her işlem size aktarılır.

Bulaşık Makinesi Tamiratı

Bulaşık makineleri ev hanımları için oldukça avantajlıdır. Ancak bulaşık makinelerinde yıkanan bulaşıklarda deterjan kalıntısı kalması yada bulaş makinesinden koku gelmesi gibi durumlarda firmamızı arayarak hizmet alabilirsiniz. Firmamızda makine tamiratı yapılır. Eğer arızalanan parça tamir edilmezse birebir orjinali ile değiştirilir. Firmamızda yapılan her işlem garantili olup tamiri yapılan parçaya bir yıl garanti veriyoruz. Cihaza yapılan tamir işlemleri mutlaka kayıt altına alınır. Firmamızda çalışan ekip deneyimlidir.

Beyaz Eşya Bakım ve Onarım Ücretleri

Beyaz eşyaların bakımı önemlidir. Zira beyaz eşyalar düzenli olarak bakıma alınırsa uzun süre konforlu bir şekilde kullanım sağlar. Ancak bazı durumlarda bakımlar yapılamaz ve cihaz farlı parçalardan kaynaklı arıza açabilir. Bu durumlarda cihazın tamiri için çalışan firmamızdan destek alabilirsiniz. Firmamız garantisi devam eden Aristoncihazlarınızın tamir ve bakımından herhangi bir ücret talep etmez. Ancak garanti kapsamında olmayan ürünler için fiyatlar arızaya göre değişir. Bunun için firma yetkilileri ile görüşünüz.

Yorum Yapınız