Blog

Gaziosmanpaşa Beyaz Eşya Beko Servisi

Beko ülkemizde bir dünya markası olarak isim yapmış köklü bir markadır. Beko markasının çamaşır makinesinden bulaşık makinesine, buzdolabından elektrikli süpürgeye kadar pek çok beyaz eşya üretimi vardır. Ancak beyaz eşyaların üretimini yapan firmaların yaygın bir servis ağı olmalıdır ki müşteriler hızlı ulaşabilsin. Firmamız Beko markasının her türlü beyaz eşyasının bakım ve onarımını yapan güvenilir bir firmadır. Firmamızdan hizmet almak son derece basit olup size bir telefon kadar uzağız. Cihazlarınızın arızalanması durumunda yedi yirmi dört hizmet veren canlı destek hattımızı arayarak arıza ihbarı yapabilirsiniz.

Çamaşır Makinesi Tamiri

Çamaşır makineleri evlerde en çok kullanılan beyaz eşyalardan biridir. Sık yıkanan çamaşırlar ve uzun süreli kullanımlar sonucu çamaşır makinelerinde farklı parçalardan kaynaklı arızalar olabilir. Bu durumda firmamızı aramanız halinde arıza tespit ekibimiz adresinize gelerek arıza sebebini belirler. Cihazın gerekli bakım ve onarımı yapıldıktan sonra adresinize gönderilir. Arızalar halinde parça onarımı mümkün olmazsa parça değişimi yapılır. Firmamızda mutlaka ürünlerin orjinal yedek parçaları kullanılır. Yapılan her işlem rapor edilir. Firmamızda tamir edilen parçalar bir yıl garanti kapsamında olur.

Buz Dolabı Tamiri

Buzdolapları mutfakların olmazsa olmazıdır. Çünkü kalan yemeklerin ve diğer gıdaların muhafazası için buzdolabı şarttır. Buzdolabında meydana gelen koku ya da sıcaklık artışı ve yılların vermiş olduğu yıpranma sonucu buzdolapları arızalanabilir. Bu durumda arızalanan parça belirlenerek her türlü tamiri ve bakımı yapılır. Akabinde cihaz kullanıma hazır hale getirilir. Firmamız garantili hizmeti ilke edinen köklü bir firmadır. Firmamızda verilen hizmetlerde müşteri memnuniyeti ön planda tutulur.

Beyaz Eşya Tamir Fiyatları

Beyaz eşyaların tamir fiyatları farklılık gösterir. Çünkü her ürünün parçası aynı değildir. Ancak firmamızda uygun fiyatlar ile hizmet öncelikli prensiptir. Firmamızda tüm Beko beyaz eşyaların tamiri yapılır. Tamir edilen cihazların ücretleri tamir edilen parçaya göre belirlenir. Diğer taraftan garantisi olan cihazlardan tamir ücreti alınmaz. Güvenilir beyaz eşya tamiri için bizimle iletişime geçin. Firmamızda garantili beyaz eşyaların periyodik bakımları da ücretsiz olarak yapılır.

Yorum Yapınız