Blog

Gaziosmanpaşa Beyaz Eşya Profilo Servisi

Beyaz eşyalar insanlık için büyük buluşlar arasında yer alır. Çünkü beyaz eşyalar sayesinde insanlar işlerini hızlıca yapabilirler. Dolayısı ile kendilerine ve sevdiklerine daha fazla zaman ayırabilirler. Ülkemizin en eski beyaz eşya markalarından biri olan Profilomarkasının tüm beyaz eşyalarının bakım ve onarımı için firmamızı arayabilirsiniz. Firmamız köklü ve güçlü bir servis ağı ile tüm müşterilerine hizmet vermeyi amaçlıyor. Firmamızdan günün her saati hizmet alabilirsiniz. Teknik ekibimiz Profilomarkasına ait cihazların her türlü bakım ve onarımını yapar.

Buzdolabı Tamiri Hizmetleri

Buzdolapları her evin olmazsa olmazı beyaz eşyaların başında gelir. Çünkü buz dolaplarının üstlendikleri misyon oldukça önemlidir. Evdeki kalan yemekler, sebze ve meyveler buzdolaplarında uzun süre muhafaza edilirler. Ancak buzdolabında meydana gelen kokular cihazda arıza olabileceğine işarettir. Bu durumda firmamızı arayarak hızlıca hizmet alabilirsiniz. Firmamız güvenilir bir firma olup cihazda meydana gelen arızayı tespit eder ve sizleri bilgilendirir. Daha sonra arıza onarımı yapılan cihazlar herhangi bir nakliye ücreti alınmadan adresinize teslim edilir. Firmamızda yapılan her işlem tutanak altına alınır.

Çamaşır Makinesi Tamiri Hizmetleri

Çamaşır makinesi her evde olması gereken elzem bir beyaz eşyadır. Çünkü çamaşır makinesi ile kıyafetler, ev tekstili ürünler ilk günkü tertemiz olur. Firmamız Profilomarkasına ait olan tüm modelde ki beyaz eşyaların bakım ve tamirini yapar. Güvenilir bir çamaşır makinesi tamircisi arıyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz. Firmamızda çalışan ustalarımız alanında deneyimli olup kalifiye personellerdir. Çamaşır makinesinde ki arıza açan parça onarılamaz ise orjinal yedek parçası ile değiştirilir. Yapılan her işlem bir yıl garantilidir.

Beyaz Eşya Tamiri Ücretleri

Firmamızda tamir edilen beyaz eşyaların tamir ücretleri farklılık gösterir. Çünkü her cihazın parçası farklı özelliklerdedir. Bunun yanında tamir edilen parça fiyatların değişmesini sağlar. Firmamızı arayarak cihaz arıza ücretleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Garanti kapsamındaki tüm ürünlerin bakım ve onarımı ücretsiz yapılır. Ancak garantisi biten cihazlar için fiyatlar arızaya ve ürüne göre farklılık gösterir.

Yorum Yapınız