Blog

Gaziosmanpaşa Beyaz Eşya Samsung Servisi

Garanti süresi geçmiş ya da uzun yıllar kullanılmış beyaz eşyalarda, yıpranma payı vardır. Bu yıpranma payının içine bozulmalar, verimli çalışmamalar da dahildir. Bizler, Samsung marka beyaz eşyalarınızı tamir ediyor, gerekli yedek parça teminini sağlayarak, garantili olarak sizlere hizmet sunuyoruz. Verdiğimiz hizmetimizde ilk önceliğimiz müşterilerimizin mutlu olması ve beyaz eşyalarının eski çalışma düzenine dönmesi vardır.

Buzdolabı Servisi

Buzdolapları, evlerde bulunan ve her gün tam mesai çalışan ürünlerdir. Bozulması ya da çalışmasının aksaması durumlarını sürekli çalıştığı için diğer beyaz eşyalardan çok daha önce fark edebiliriz. Buzdolaplarında gerçekleşen bozulmalara birkaç örnek vermek gerekirse, soğutmama, su akıtma gibi durumlar sayılabilir. Bu durumlar için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Teknik ekibimiz sizlere yardımcı olmak için evlerinize gelerek buzdolaplarınızı inceleyecektir. Buzdolaplarının rezistansında mı yoksa kapak silikonlarında mı problem olduğunu tespit ederek gerekli müdahaleyi sağlayacaktır. Dolaplardaki su akıtmalar oldukça sık karşılaşılan sorunlardır. İçten buzluk kapaklarına sahip dolaplarda, bu kapakların tam kapanmaması, buzların çözülmesine ve suya dönüşmesine neden olurken, buzdolabının iç kabinindeki bir delik de bu suyun dışarı çıkmasına neden olabilir.

Klima Servisi

Yaz aylarında çok sık kullanılan klimalar, zamanla içindeki gazı bittiğinde çok iyi soğutmamaya, gürültülü çalışmaya ve su atmaya başlar. Bu durumlardan herhangi biriyle karşılaştığınızda, servisimizle irtibata geçebilirsiniz. Yeterince soğutmamasının nedeni filtrelerinin tıkanmış olması da olabilir. Teknik ekibimiz klimanızı inceledikten sonra izlenmesi gereken yol hakkında sizlere bilgi verecek ve eğer gerekiyorsa klimanızın parça değişimlerini sağlayacaktır.

Televizyon Servisi

Televizyonlar eskiye nazaran artık oldukça karmaşık sistemler haline gelmiştir. Açma ve kapatma tuşunun yanı sıra, kablolarında bozukluk olabilen televizyonlar çalışmamakta, çalıştığında görüntü vermemekte ya da uydu alıcıyla iletişim kuramamaktadır. Bu durumlarda Samsungeşyanız için bizlerle iletişime geçmelisiniz. Gelip yerinde ürünü görerek sizlere yapılması gereken uygulamalar hakkında detaylı bilgi veren ekiplerimiz, kablo değişimi ya da beyin inceleme gibi işlemler için ürünlerinizi bir süreliğine teknik servisimize getirebilirler. Evinizde olabilecek tamirden çok daha kısa sürede bünyemizde işlemleri bitirerek, televizyonunuzu sizlere teslim edebiliyoruz.

Yorum Yapınız