Blog

Gaziosmanpaşa Beyaz Eşya Siemens Servisi

Garanti süresi dolmuş ya da dolmamış ürünlerinizde bozulmalar yaşadığınızda, kendiniz tamir etmeye çalışmak yerine bu konuda yetkin bilgiye sahip servisleri aramak çok daha akılcıdır. Gerekli bilgi, deneyime sahip uzman ekiplerimiz sayesinde, evinizde bulunan beyaz eşyalarınızı tamir ediyor ve kullanıma hazır şekilde sizlere teslim ediyoruz. Görüşmeler yaptıktan sonra ürünlerinizin probleminin ne olduğu tespit etmek için ziyaret ediyor, yedek parça ihtiyacı varsa teminini sağlıyor, garanti belgesiyle birlikte sizlere tamiri gerçekleştirilmiş ürünlerini teslim ediyoruz.

Derin Dondurucu Tamiri

Derin dondurucular, evlerde oldukça kullanışlı eşyalar arasındadır. Buzdolaplarının buzluk kısmının yetmediği zamanlarda, kullanılmak üzere tasarlanmış bu ürünlerinizin bozulma aralığı değişebilmektedir. Bozulduğunu fark ettiğiniz zaman, mutlaka bizlere haber vermelisiniz. Genelde dondurucu içinde çözülmeler meydana gelir ve bu çözülmeler de sonucunda içindeki yiyecek ürünlerinizin bozulmasına kadar etkileyebilir. Evinize gelen teknik servisimiz, eşyanın hangi parçasının bozulduğunu tespit ederek sizlere yardım ederler. Gerekli değişimler tamamlanarak derin dondurucunuz size eskisi gibi sağlam ve çalışır halde teslim edilir. Dondurucularda yaşanan sık sorunlar arasında, kapak ayarının yanlış yapılması ve kapak silikonlarının eskimeye bağlı yırtılması vardır.

Bulaşık Makinesi Tamiri

Bulaşık makinenizde herhangi bir aksama olduğundan şüpheleniyorsanız, teknik servisimizden yardım talep edebilirsiniz. Uygun gün ve saatte evinize gelerek bulaşık makinenizi inceleyen servislerimiz, sizlere sorunun ne olduğunu açıklayacaktır. Bulaşık makinelerinde filtrelerin tıkanması sonucunda kaliteli yıkamalar sağlanamamaktadır. Bu durumu gidermek için filtrelerin temizlenmesi ve bunun alışkanlık haline getirilmesi gerekir. Bir diğer sorun ise makinenin su almaması ve çalışmamasıdır. Suyun geldiği bağlantı borularında bir sorun olabilir ya da makinenin beyninde su alma kısmında bir iletişimsizlik olabilir.

Çamaşır Makinesi Tamiri

Çamaşır makineleri de bulaşık makineleriyle benzer bozulmalar gösterebilir. Filtreye takılmış bir madde sebebiyle çamaşır makineniz eskisi gibi randımanlı çalışmayabilir. İçerisindeki bir parçasının bozulması da makinenizin bozulmasına sebep olmuş olabilir. Alanında yetkin ve deneyimli personelimiz sizlere çamaşır makinenizi hangi aralıklar boş çalıştırmanız ve temizliğini sağlamanız konusunda yardımcı olurken, rezistansınızdaki biriken kireçlerin de giderilmesi için çözümler sunar.

Yorum Yapınız