Blog

Gaziosmanpaşa Çamaşır Makinesi Buzdolabı Tamir Servisi

Evlerinizde bulunan teknolojik ürünler arasında yer alan beyaz eşyaların tamiri, bazen göz ardı edilebilecek kadar küçük, bazense çalışmasını ciddi derecede etkileyecek kadar büyük olabiliyor. Bu durumun önüne geçmek de yine sizin elinizde. Küçük sorunların tamir edilmesi, büyük sorunların ortaya çıkmasını engeller. Eğer evinizdeki bu tamirleri yaptırmak, beyaz eşyalarınızı eskisi gibi çalışır duruma getirmek istiyorsanız, işletmemizle görüşebilir ve tamirlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Çamaşır Makinesi Tamiri

Çamaşır makinelerinde sık görülen bozulma nedeni rezistanstan kaynaklanmaktadır. Bu bozukluk, çeşme sularımızdan gelen kireçli suyun rezistansın etrafını kaplamasına ve tam çalışmasına engel olur. Bu durumu engellemek için kullanabileceğiniz ürünler piyasada mevcuttur. Eğer görmezden geldiyseniz ya da unuttuysanız, bizlerle iletişime geçerek tamirini isteyebilirsiniz. Çamaşır makinelerindeki bozulmalardan bir diğeriyle makinenin su almamasıdır. Özellikle pompa kısmının kontrol edilmesi gereken bu durumda, yerinde tamir yapılmazsa, hortumda yırtılma ya da çatlamalar meydana gelebilir.

Buzdolabı Tamiri

Buzdolapları, sürekli çalışan beyaz eşyaların başında gelir. Uzun süreli ömür için tasarlanmış olan buzdolapları zaman içerisinde eskiyerek bozulmaktadır. Tamirinin gerçekleştirilmesinin üzerine eski haline dönebilen buzdolaplarında en sık karşılaştığımız sorun kapı fitillerinin artık işlev görmüyor oluşudur. Dolap kapaklarının tam yapışmasını engelleyerek içinin ısınmasına sebep olan bu durum da hemen çözülmesi gereken basit sorunlar arasındadır. Buzluk kısmının özellikle iyi soğutmaması ve çözülmelere sebep vermesi de buzdolabının ana kabinindeki çatlaklara işaret edebilmektedir. Dikkatlice incelemeler sonucunda ürünlerinizi tamir ederek sizlere teslim ediyoruz.

Garantili Ürün Yedek Parça Hizmeti

Ürünlerinizin değişmesi gereken tüm parçalarını, garantili bir şekilde değiştiriyoruz. Gerekli olan parçaların her biri için özel araştırmalar yaparak, buluyoruz. Faturalarınızla birlikte bu garanti belgelerini de sizlere, aklınızda bir soru işareti kalmaması için iletiyoruz. Verdiğimiz hizmetimizi en üst seviyeye çıkartarak, beyaz eşya tamir ettirmek isteyen tüm müşterilerimize yardımcı olmak bizler için bir görevdir. Özellikle yeni ve eski ayırt etmeden işimizi severek ve isteyerek yapıyoruz. Alanında uzman ekibimiz, sizlerin bu ihtiyaçlarını gidermek ve eski haline getirmek için oldukça yetkin ve bilgi sahibi kişilerden oluşmaktadır.

Yorum Yapınız