Blog

Sultangazi Beyaz Eşya Ariston Servisi

Bir İtalyan beyaz eşya devi olan Ariston markası 1930 yılında kurulmuştur. Ülkemizde de yaygın bir kullanıcısı olan Ariston markasının cihazlarının bakım ve onarım işlemlerinin yapılması için güvenilir servis hizmetlerine ihtiyaç duyulur. Özellikle beyaz eşyalar sıklıkla kullanıldıkları için periyodik bakımlarının yapılması ürünlerin uzun soluklu kullanımı ve kaliteli hizmet açısından son derece önemlidir. Bu noktada Sultangazi beyaz eşya Ariston servisi firmamız tüm müşterilerimize kesintisiz 7/24 hizmet veriyor. Firmamızı arayarak ürünlerinizin bakım ve onarımı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Beyaz Eşya Tamiratı

Sultangazi beyaz eşya servisi firmamız Ariston markası cihazların bakım işlemlerinin yanında cihazlarda meydana gelen arızalara karşı tamirat işlemlerini de deneyimli ustalar tarafından yapıyor. Firmamızda çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi gibi her türlü Ariston marka beyaz eşyaların tamiratları garantili olarak yapılıyor. Arıza bildirim durumunda adrese gelen teknik ekibimiz sorun çözülemediği takdirde cihazları iş yerine getirerek tamirat gerçekleştiriyor. Bu sırada yapılan her işlem müşteriye anlatılır. Gerekli evraklara kayıt edilir. Cihaz tamiratı yapıldıktan sonra ise ürünle beraber evraklarda sizlere teslim edilir. Firmamızda tamiratı yapılan parçalar bir yıl garantilidir.

Yedek Parça Hizmeti

Tamir için firmamıza getirilen cihazların bazı parçaları tamir edilemez. Bu durumda parça yenilenir. Firmamız her cihaz için orjinal yedek parça kullanır. Değişimi yapılan parçalar garantilidir. Firmamızdan hizmet almak için iletişim numaralarından bizleri arayabilirsiniz. Firmamız müşteri memnuniyeti öncelikli çalışan prensipli bir firmadır. Kaliteli, güvenilir ve nitelikli hizmet almak istiyorsanız mutlaka firmamızı arayınız.

Beyaz Eşya Bakım ve Tamirat Fiyatları

Her beyaz eşyanın bakım ve tamirat fiyatı aynı olmaz. Bunun için öncelikle ürünün bakım ya da tamiri yapılacak parçası önemlidir. Bunun yanında çamaşır makinesi, buz dolabı ya da bulaşık makinesi olması fiyatları değiştirir. Ancak firmamızda garantisi devam eden Ariston marka beyaz eşyaların tamir ve bakımları ücretsiz yapılır. Öte yandan garantisi biten ürünler için fiyatlar cihaza, tamir edilen parçaya ya da yedek parça değişime göre değişir. Bu konuda doğru bilgi almak için firmamızın iletişim numaralarından bizlere ulaşınız.

Yorum Yapınız