Blog

Sultangazi Beyaz Eşya Beko Servisi

Beyaz eşyalar insanların hayatlarını kolaylaştıran önemli icatlar arasında yer alır. Özellikle evlerde kullanılan tüm beyaz eşyalar ile ev hanımları rahat bir nefes almakta ve kendilerine zaman ayırabilmektedir. Ancak her elektronik üründe olduğu gibi beyaz eşyalarında bir kullanım ömrü ve kullanım talimatı vardır. Talimatlara uygun olarak kullanılmayan ürünler çeşitli sebepler ile arıza açabilir. Bu durumda güvenilir bir firma ile irtibata geçmek gerekir. Türkiye’de geniş bir pazarı olan Beko beyaz eşyaların modeline ve türüne bakılmaksızın hizmet veren firmamızı arayarak hem uygun hem güvenilir hizmet alabilirsiniz.

Çamaşır Makinesi Servis Hizmetleri

Çamaşır makineleri beyaz eşyalar arasında en sık kullanılan üründür. Çünkü ev tekstili ürünlerin ve giysilerin yıkanması için her evde mutlaka çamaşır makinesi kullanılır. Ancak kullanılan temizlik deterjan kalıntıları, uzun yıllar aynı makineyi kullanmak gibi sebepler ile çamaşır makineleri arızalanabilir. Bu durumda Sultangazi beyaz eşya Beko servisi firmamızı arayarak teknik servis ekibimizden yardım alabilirsiniz. Firmamız arıza ihbarı durumunda evlere gelerek önce arıza tespiti yapıyor. Bu aşamada sorun giderilemezse çamaşır makinesi firmamıza getirilerek arızası için gerekli işlemler yapılır. Firmamızda çalışan her personel bakım ve onarım işlemlerinde deneyimlidir.

Yedek Parça Hizmeti

Firmamız her türlü Beko beyaz eşyalarının tamiratı hakkında önce size bilgi verir. Sizin onayınızdan sonra işlemler başlar. Bu aşamada gereken her türlü tamirat yapılır. Firmamızda gereksiz parça değişimi yapılmaz. Ancak ihtiyaç halinde birebir orjinal yedek parça ile değişim yapılır. Hızlı ve güvenilir hizmet almak için firmamızın iletişim numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz. Firmamızın çağrı merkezine 7/24 ulaşabilirsiniz. Firma olarak hizmetin sürekliliğinin müşteri memnuniyeti ile doğru orantılı olduğunun bilincindeyiz.

Beyaz Eşya Tamir Ücretleri

Beyaz eşyaların tamir ücretleri firmalara ve markalara göre değişir. Ancak firmamız Beko ürünlerinin garanti kapsamında ki cihazlarından her hangi bir bakım, onarım ve tamirat ücreti talep etmez. Bunun yanında garantisi biten cihazların bakım ve tamiratları için firmamız ile iletişime geçmeniz gerekir. Çünkü arıza durumuna göre cihaz tamir fiyatları değişiklik gösterir.

Yorum Yapınız