Blog

Sultangazi Beyaz Eşya Bosch Servisi

Yıllardan beri bilinin ve kalitesi ile tanınan Bosch markası servisi imkanları ile de müşterilerini mağdur etmemektedir. Beyaz eşyalar belli bir zaman sonra arıza vermeye başlar veya bakım zamanı gelmiş olur. Firmamız beyaz eşyalara, kombi ve klimalara servis hizmeti sunar. Sultangazi beyaz eşya Bosch servisi hizmeti veren firmamız müşteri memnuniyeti doğrultusunda hizmet anlayışını benimser. Profesyonel yaklaşım bilgili, deneyimli ve güler yüzlü personel ile başlar. Her türlü teknik konuda yeteri bilgi ve beceriye sahip olmalıdır.

Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makinenizin uzun yıllar tam randımanlı çalışmasını istiyorsanız bakımlarını düzenli yaptırmanız gerekir. Firmamız arıza ve tamir işleri yaptığı gibi bakım hizmeti de verir. Çamaşır makinelerinde daha çok kazan sorunu görülür. Değişmesi gereken bir parçası varsa mutlaka orjinal parça ile değiştirilir. Firmamız servis hizmeti sunarken arızanın durumuna göre evde veya servis mağazasında hizmet verir. Yetkili personelimiz önce hatayı ve arızayı tespit eder. Daha sonra servis planı şekillendirilir.

Buzdolabı Servisi

Bosch markası beyaz eşya üretirken teknolojiyi kullanarak üretim yapar. Buzdolabı ısı derecesi dış ekranda dijital olarak görülebilir. Buzdolabında en çok görülen sorunlar dijital göstergenin bozulması veya koku yapmasıdır. Firmamız arıza tespiti yaparak sorunu çözer. Daha çok müşteriyi yormadan ve zaman kaybı yaşatmadan sorun çözme politikası uygulanır.

Servis Hizmetlerinin Kalitesi

Servis hizmeti deyip geçmemek gerekir. Beyaz eşya alırken markası kadar servis hizmetinin ulaşılabilir olması da önemlidir. Firmamıza haftanın her günü internet sitemizden veya telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Servis personeli teknolojiyi takip eden ve bilgi sahibi biri olmalıdır. İletişim kurallarını bilmesi mutlaka gereklidir. Servis ücreti fiyatları var olan arızaya, yerinde veya mağazada hizmet vermeye göre değişir. Firmamız profesyonel hizmet anlayışı ve engin tecrübesi ile hizmet verir. Eşyalara uygulanan her bakım ve arıza raporu müşteriye mail olarak atılır, istenirse elden teslim edilir. Aynı arıza tekrar ederse sizlerden tekrar ücret alınmaz. Hizmet almak için firmamızı aradığınız zaman size hemen randevu verilir. Uzun zaman beklemenize gerek kalmaz.

Yorum Yapınız