Blog

Sultangazi Beyaz Eşya Samsung Servisi

Profesyonel Sultangazi beyaz eşya Samsung servisi olarak yılların bilgi birikimleri ile hizmet sunuyoruz. Profesyonel kadromuz ile garantili bir şekilde Samsung beyaz eşya servis hizmeti sunuyoruz. Başta Sultangazi bölgesi olmak üzere İstanbul’un pek çok bölgelerine hizmet sunuyoruz. Kuruluş yılı bakımından Sultangazi bölgesinin en eski Samsung beyaz eşya servisi olan firmamız bu sayede geniş müşteri tabanına ev sahipliği yapıyor. Kaliteli hizmet anlayışına sahip olan firmamızdan güvenle hizmet talep edebilirsiniz.

Ekonomik Fiyat Tarifesi

Lider Samsung servisiolarak ekonomik fiyat tarifesi ile servis hizmeti sunuyoruz. Son model teknik servis araçlarımız ile erken sürede Samsung beyaz eşya servisi sunuyoruz. Kuruluş tarihi bakımından Sultangazi bölgesinin en köklü Samsung beyaz eşya servisi olarak müşteri memnuniyeti kapsamında hizmet sunuyoruz.

Geniş Referans Kataloğu

Saygın Samsung beyaz eşya servisi olarak kurumsal web sitemiz üzerinden geniş referans kataloğu sunuyoruz. Sultangazi bölgesinin tamamında tercih edilen kaliteli Samsung beyaz eşya servisi olarak müşterilerimizden takdir almanın gururunu yaşıyoruz. Kaliteli hizmetleri sayesinde Facebook ve Twitterüzerinden de takip edilen firmamız bu sayede ayrıca geniş takipçi kitlesine de sahiptir.

7/24 Whatsapp İletişim

İstanbul’un en iyibeyaz eşya Samsung servisi olarak 7/24 Whatsapp destek hattı sunuyoruz. Bu sayede dilerseniz kurumsal sitemizden online olarak ya da dilerseniz kesintisiz Whatsapp kanalımızdan Samsung markalı tüm beyaz eşyalarınız için servis hizmeti talep edebilirsiniz.

Sultangazi Samsung beyaz eşya servisi olarak Samsung markalı buzdolabınızı, çamaşır makinenizi, bulaşık makinenizi ve diğer beyaz eşya ürünlerinizi yerinde teslim alıyoruz. Ürünleriniz garanti belgesi kapsamında olduğunda ücretsiz olarak servis hizmeti sunuyoruz.

Sultangazi firmaları tarafından da tercih edilen Samsung beyaz eşya servisimiz Sultangazi bölgesinde bulunan pek çok Samsung beyaz eşya servislerine oranla daha düşük fiyat tarifesi sunuyoruz. Güler yüzlü ve çalışkan kadromuz sayesinde ürünlerinizin teslimatını en geç 24 saat içerisinde gerçekleştiriyoruz. Kurumsal ve profesyonel anlamda hizmet sunan firmamızdan ayrıca Samsun markalı beyaz eşyalarınızın tamiri, bakımı hakkında ön bilgi almak istediğinizde Whatsapp destek hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Yorum Yapınız