Blog

Sultangazi Beyaz Eşya Siemens Servisi

Sık kullanılan beyaz eşyalar çok çabuk arıza ya da bozulma riski ile karşılaşılabilir. Onun için tamirinin profesyonel kişiler tarafından yapılması gerekir. Sultangazi beyaz eşya Siemens servisi ile beyaz eşyanızın gerekli olan hizmeti sunmaktadır. Firmamız her türlü beyaz eşya sorunlarını gidererek kullanılabilir hale getirir. Ayrıca arıza veren beyaz eşya parçası orjinali ile değiştirilir. Böylelikle kişilere daha uzun kullanım sağlamaktadır. Firmamızın verdiği beyaz eşya servis hizmetinin 2 yıl garantisi olmaktadır. Sizleri hızlı ve kolay ulaşması için işini bilen profesyonel ekiple çalışmaktayız.

Çamaşır Makinesi Servis Hizmeti

Çamaşır makineleri her evde olan ve çok sık çalışan elektronik eşyalar arasında yer alır. Onun için çok çabuk bozulma riski taşır. Son teknolojiye uygun olarak üretilen çamaşır makineleri program yüklü olduğu için servis hizmeti veren kişiler tarafından alıcıya bilgilendirme yapılır. Firmamız çamaşır makinesinde ki var olan sorunu tespit ederek onu üzerine yoğunlaşır. Böylelikle kişiler daha hızlı sonuca ulaşmış olur. Ayrıca firmamızın servis hizmeti süresi çok uzun olmayıp en kısa zamanda teslim etmektedir. Sizde hızlı ve kolay ulaşılabilir çamaşır makinesi servis hizmeti almak için firmamıza bekleriz.

Buzdolabı Servis Hizmeti

Buzdolabı evlerde 7/24 çalışan elektronik eşyalardır. Aynı mutfağın demirbaşları arasında yer alır. En çok soğutmama, içerisindeki yemekleri kokutma ve buna benzer sorun ile karşılaşılabilir. Firmamız buzdolabını inceledikten sonra sorunu bularak gidermek için gerekenleri yapar. Buzdolabınız istenilen model ve marka olsun firmamız işinin ehli kişileri tarafından en iyisi yapılmaktadır. Evinizden alınan buzdolabı servise götürülür. En kısa zamanda sorun giderilerek teslim edilir. Sizin için firmamız yerine çalışabilir buzdolabı getirerek mağdur olmanız engellenir. Her şeyi düşünerek hizmet sağlayan bir firmayız.

Servis Ücretleri

Bozulan ve arıza veren beyaz eşyaların servis ücretleri değişebilmektedir. Bu değişiklik tamamen arıza durumuna göre belirlenir. Firmamız elinde geldiği kadar herkes yararlansın diye en uygun fiyat vermektedir. Beyaz eşyanın yenisini almak bir hayli pahalıdır. Ayrıca serviste yapılan beyaz eşyalar kişilere daha uzun kullanım sağlamaktadır. Garanti kapsamında olup tekrar arıza verme durumda ücretsiz parça değişimi yapılır.

Yorum Yapınız