Blog

Sultangazi Çamaşır Makinası Buzdolabı Tamir Servisi

Firmamız kurulduğu günden beri sultangazi çamaşır makinesi buzdolabı tamir servisi olarak hizmet vermektedir. Firmamız belgeli ve deneyimli elemanları sayesinde müşterilerin ihtiyaçlarına anında cevap vermeye çalışmaktadır. Firma olarak çamaşır makinesi ve buzdolaplarının tüm marka ve modellerine yönelik servis hizmeti veriyoruz. Bu elektronik ürünlerinden birisi için sorun yaşayan kişilere 7 gün hizmet sağlıyor ve arızalarına çözüm üretiyoruz.

Çamaşır Makinası Tamiri

Çamaşır makinaları bir evin olmazsa olmazı olan aletlerdir. Çamaşır makinaları olmazsa kirli kıyafetlerin temizlenmesi ve tekrar kullanılması bir külfete dönüşmektedir. Bu yüzden söz konusu çamaşır makinelerinde herhangi bir sorun yaşandığında hemen çözüm bulunması gerekmektedir. İşte bu durumlarda bizler firma olarak kişilerin yardımlarına koşuyoruz. Müşterilerimiz bizimle irtibat kurdukları andan itibaren en kısa sürede belirtilen mekana gidip çamaşır makinelerinin sorunlarına çözüm üretiyoruz.

Çamaşır makineleri bazen kullanıcı kaynaklı sorunlardan dolayı bazen de sistem kaynaklı sorunlardan dolayı arıza yapabiliyor. Bunun için ekip olarak öncelikle sorunun neden kaynaklandığını bulmak için çalışıyoruz. Sorunu bulduktan sonra da çözüm aşamasına geçiyoruz. Makinaların arızalarının büyüklüğüne bağlı olarak parça değiştirilmesi gerekebiliyor. Bu durumda ise firma prensibi olarak bozulan parçalar yerine orijinal yedek parçaları takarak makinelerin sorunsuz olarak çalışmaya devam etmelerini sağlıyoruz.

Firma olarak her sorun için çözüm üretmeye çalışıyor olsak da daha çok şu sorunlarda hizmet veriyoruz. Çamaşır makinasının su almaması veya suyu boşaltmaması durumlarında, çamaşır makinasında köpüklenme olduğunda, çamaşır makinası titreme ve yürüme sorunlarında, makinanın alt kısmından su gelmesi durumlarında firma olarak hizmet veriyoruz. Sizlerde çamaşır makinalarınızda meydana gelen sorunlara karşın cep telefonu numaralarımızdan bizlere ulaşıp servis hizmeti talep edebilirsiniz.

Buzdolabı Tamiri

Firma olarak buzdolabı arızalarında da servis hizmeti veriyoruz. Yiyeceklerin saklandığı yer olan buzdolaplarının bozulması kişiler için büyük sorun yaratmaktadır. Çünkü buzdolaplarının bir saat bile çalışamaz olması yiyeceklerin bozulmasına sebep olacağından sağlığı da tehdit etmektedir. Bu yüzden bizler firma olarak buzdolabı arıza yapan müşterilerimiz bizlere ulaştıktan sonra hemen mekanlarına ulaşmaya çalışıyoruz. Ardından da buzdolaplarının arızalarının sebebini bulup sorunlarını çözmek için uğraşıyoruz. Buzdolaplarında da arıza kaynaklı parça değişimi söz konusu olduğunda orijinal yedek parça takılmasına özen gösteriyoruz.

Firma İletişim

Buzdolapları ve çamaşır makinaları gibi ürünlerinizde arızalar olduğunda telefon numaralarından firmamıza ulaşma imkanınızın yanında şirketimize gelerek talepte de bulunabiliyorsunuz. Bunun dışında internet sitemiz üzerinde bulunan formu doldurarak da bizlere ulaşabiliyorsunuz. Bizlere ulaşmak için hangi yolu seçmiş olursanız olun firma olarak en kısa sürede sizlere geri dönüş yaparak servis hizmetini sağlamaya özen gösteriyoruz.

Yorum Yapınız